"To, co napisała, jest absurdalne". Joanna Gzyra-Iskandar z Centrum Praw Kobiet o wpisie Kai Godek na temat śmierci 30-latki
Kaja Godek opublikowała na swoim profilu na Facebooku kontrowersyjny wpis, w którym o śmierć pani Izabeli, która zmarła w wyniku wstrząsu septycznego, oskarżyła "środowiska feministyczne" i lekarzy. Jej słowa skomentowała dla WP Kobieta Joanna Gzyra-Iskandar z Fundacji Centrum Praw Kobiet. - Myślę, że wszyscy doskonale pamiętamy, kto walczył o zaostrzenie prawa antyaborcyjnego i był podrzucany przez tłum zebranych przed Trybunałem Konstytucyjnym w czasie ogłoszenia decyzji - powiedziała Gzyra-Iskandar.
Aleksandra Lewandowska