Trwa ładowanie...

Mama czwórki dzieci zrzuciła 30 kilogramów w dziewięć miesięcy. Stosowała sześć prostych zasad

Sascha Farley pragnie motywować kobiety do tego, aby podążały za swoimi marzeniami. Australijka doskonale zdaje sobie sprawę, że figura po ciąży odbiega zazwyczaj od tej, którą chciałyby mieć świeżo upieczone mamy. Według Saschy powrót do dawnej formy jest jednak dużo prostszy, niż się wydaje.

Share
Mam czwórki dzieci w dziewięć miesięcy schudła 30 kilogramów Mam czwórki dzieci w dziewięć miesięcy schudła 30 kilogramów Źródło: Instagram @saschamummyof4, fot: Sascha Farley
d2mel1d

Sascha Farley od 2017 roku doczekała się czwórki dzieci. Kobieta wiedziała, że powrót do sylwetki sprzed ciąży nie będzie czymś, co osiągnie w kilka dni. Dzięki dobrze opracowanej strategii, jej figura po urodzeniu każdej z pociech wracała do zadowalającego ją stanu w dość szybkim tempie. Farley postanowiła zgromadzoną wiedzę przekazywać innym mamom. Tak właśnie powstało jej konto na Instagramie.

Sascha Farley zdradza sześć sposobów na szybki powrót do formy

Zacznijmy od tego, że szybki powrót to systematyczność w działaniu przez kilka miesięcy. Jednak jak przyznaje Sascha, jej plan naprawdę działa i pozwala na uniknięcie efektu jo-jo. Szczęśliwa mama w rozmowie z "Daily Mail" opowiedziała o prostych krokach, które wpłynęły na jej sylwetkę.

- Najważniejsze jest skupienie się na małych zmianach i świadomość, że wszystkie się sumują - podkreśliła kobieta.

d2mel1d

Wraz ze zmianą jadłospisu, w grafiku Farley zagościły treningi. Bardzo ważne jest, aby często zmieniać wykonywane ćwiczenia - w ten sposób stawiamy przed sobą ciągłe wyzwanie, a ciało nie przyzwyczaja się do konkretnych ruchów. Co zatem składa się na topową szóstkę Saschy Farley?

  1. Zwiększone spożycie białka
  2. Zmiana rutyny ćwiczeń
  3. Zwiększone spożycie wody
  4. Obliczenie indywidualnej podstawowej przemiany materii (BMI)
  5. Spożywanie posiłków co dwie lub trzy godziny
  6. Wypijanie czterech koktajli dziennie


Po urodzeniu ostatniego dziecka kobieta regularnie dodawała wpisy na Instagram z przykładowymi posiłkami, ćwiczeniami oraz zachodzącymi zmianami - efekty są świetne! Trzymając się opracowanego systemu kobiecie w dziewięć miesięcy udało się zrzucić 30 kilogramów. Tym samym Farley udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych.

d2mel1d

Proste reguły przynoszą najlepsze rezultaty

Szczęśliwa mama podała też kilka dodatkowych porad, które ułatwiają zrzucenie zbędnych kilogramów po ciąży. W trzymaniu się odpowiedniego jadłospisu kobiecie pomagała lista zakupów, której dzielnie trzymała się podczas wizyt w sklepach spożywczych. Przestawiła się też na jedzenie wyłącznie w domu - jeśli miała ochotę na coś słodkiego, również stawiała na przekąski przygotowane samodzielnie.

- Listę tworzę w piątek, zakupy robię w sobotę, a gotuję w niedzielę – powiedziała niegdyś Sascha na Instagramie, dodając też, że często tego dnia gotuje od razu kilka posiłków na nadchodzące dni.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Sykut-Jeżyna promuje dietę sokową: "Przydałyby się przynajmniej trzy tygodnie"

d2mel1d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mel1d
d2mel1d