Co kryje data twojego urodzenia? Można się zdziwić

Co kryje data twojego urodzenia? Można się zdziwić

Numerologiczny portret człowieka jest zapisany w dacie jego urodzenie.
Numerologiczny portret człowieka jest zapisany w dacie jego urodzenie.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
25.04.2023 19:08, aktualizacja: 25.04.2023 19:35

Numerologiczny portret każdego człowieka jest zaklęty w dacie jego urodzenia. Można go łatwo obliczyć, aby dowiedzieć się o sobie czegoś ciekawego. Liczba urodzenie opisuje nie tylko osobowość i potencjał, ale również zdradza sekrety przyszłości.

Liczbom od zawsze przypisywano magiczne znaczenie. Wróżba numerologiczna opiera się na założeniu, że wszystkie cyfry składające się na datę urodzenia danego człowieka decydują o jego losie oraz specyficznych cechach charakteru. Oto dziewięć numerologicznych portretów, dzięki którym możemy poszerzyć wiedzę o nas samych.

Aby obliczyć swoją szczęśliwą liczbę, trzeba dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzenia, aż do uzyskania pojedynczego wyniku. Na przykład, dla osoby urodzonej 11 kwietnia 1989 roku obliczenia wyglądają następująco: 1+1+4+1+9+8+9=33, a dalej: 3+3=6. Szczęśliwa liczba to 6.

Jedynka – charyzmatyczny przywódca

Numerologiczna Jedynka to osoba odważna i przebojowa. Niczego się nie boi, dlatego w świecie szybko zajmuje należne sobie miejsce. Jedynki sprawdzają się jako przywódcy, ponieważ potrafią szybko podejmować decyzje, również te trudne. Najczęściej mają ścisłe umysły, charakteryzują się też wysoką inteligencją. Wzbudzają powszechną sympatię i zaufanie, jednak często bywają samotne. Zapewne dlatego, że sukces zawodowy stawiają wyżej niż osobiste szczęście.

Dwójka – sprawdzony przyjaciel

Osoby urodzone pod patronatem Dwójki szukają w życiu harmonii. Źle się czują w pojedynkę, dlatego zawsze szukają dla siebie dopełnienia. To osoby bardzo rodzinne. W związku spełniają się jako oddani partnerzy, często zakochują się tylko raz na całe życie. Dwójki cieszą się wielką sympatią otoczenia, cenione są jako sprawdzeni przyjaciele, którzy nigdy nie zawiodą zaufania. Pocieszą, pomogą, doradzą. Realizują się w zawodach związanych ze służbą i szeroko pojętą opieką.

Trójka – dusza towarzystwa

Podobno trzy osoby to już tłum, ale nie zdaniem numerologicznej Trójki. Zawsze lgnie do towarzystwa, jest osobą bardzo otwartą i komunikatywną – szybko nawiązuje relacje i nie ma problemu z ich podtrzymywaniem. Idealnie sprawdza się w pracy związanej z kontaktem z ludźmi. Wtedy ożywa i pokazuje pełnię swojego potencjału. Z osobowością Trójki związana jest wysoka aktywność – kocha przygody i aktywnie ich poszukuje. Rzadko osiada na stałe w jednym miejscu, chyba że w późniejszym wieku.

Czwórka – człowiek z inicjatywą

Czwórka musi być w ciągłym ruchu. Lubi organizować życie sobie oraz swoim bliskim. Musi mieć wiecznie zajęte ręce, inaczej jest nieszczęśliwa. To osoby, które nie potrafią się nudzić… ale niestety również odpoczywać. Uwielbiają pomagać innym – zarówno w gronie znajomych, jak i na większą skalę. Są niezwykle szczodre. Chętnie dzielą się tym, co mają, nie wymagając niczego w zamian. Czwórki z zamiłowaniem angażują się w działalność charytatywną, są aktywne w grupach lokalnych i sąsiedzkich.

Piątka – wolny duch

Trudno opisać Piątkę, która z zasady wymyka się wszelkim kategoriom. Lubi kroczyć własnymi ścieżkami, niechętnie podporządkowuje się społecznym normom. Przez całe życie próbuje odkryć dla siebie ścieżkę, którą nie szedł jeszcze nikt inny. Bywa trudna w kontaktach międzyludzkich, ale nie ze złej woli – po prostu trudno jej się porozumieć. Pragnie zostać zrozumiana, choć dla wielu jest zbyt oryginalna. Numerologiczna Piątka ma piękną, wrażliwą duszę. Ciągle poszukuje czegoś nieuchwytnego.

Szóstka – kapłanka domowego ogniska

Osoby urodzone pod patronatem Szóstki realizują się w życiu rodzinnym. Najlepiej czują się w przestrzeni, którą same dla siebie zorganizują, czyli pod własnym dachem. Niechętnie angażują się w wielkie, dziejowe sprawy, wolą święty spokój i ciszę wieczoru spędzonego przy książce. Szóstki są bardzo prywatne, nie lubią, gdy ktoś się nimi interesuje i same też niewiele zdradzają na swój temat – tylko naprawdę bliskim osobom, którym ufają. Są ciepłe, szczerze i kochają całym sercem.

Siódemka – potężny umysł

Siódemki najwyżej cenią swój umysł, a zdecydowanie mają się czym pochwalić. Wyróżniają się mądrością i dojrzałością, którą osiągają już we wczesnym wieku. Poświęcają się zdobywaniu wiedzy, która stanowi dla nich najwyższą wartość. W życiu zawodowym zostają naukowcami lub nauczycielami, mają też w sobie żyłkę odkrywcy albo majsterkowicza – w zależności od tego, jakiej dziedzinie postanowią się poświęcić. Siódemki bywają nieco przemądrzałe i oderwane od rzeczywistości.

Ósemka – sprawny finansista

Osoby urodzone pod opieką Ósemki są nastawione do świata materialistycznie. Lubią luksusy oraz wygodne życie, więc starają się je sobie zapewnić. Skupiają się na karierze, jednak gdy ją wybierają, nie podążają za marzeniami, tylko kierują się zdrowym rozsądkiem. Wykazują się znakomitą intuicją w sprawach finansowych, potrafią dobrze zainwestować pieniądze i szybko pomnożyć majątek. Ósemki są wyrachowane, co niestety rzutuje na jakość ich kontaktów międzyludzkich.

Dziewiątka – niepoprawny marzyciel

Dziewiątki wierzą w piękno i dobro – właśnie tego szukają na świecie. Często bujają w obłokach, a później trudno im powrócić na ziemię.To idealiści, którzy uciekają od rzeczywistości, jeśli zbyt często ich rozczarowuje. Wykazują wiele talentów, jednak trudno im się ukierunkować, dlatego wiele razy w ciągu życia zmieniają zdanie i ścieżkę. W oczach innych uchodzą za nieodpowiedzialne i oderwane od świata, ale tak naprawdę są szczere w swoich reakcjach. Jeżeli jakaś sytuacja przestaje im się podobać, szukają ucieczki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!