Blisko ludziCo się dzieje w małżeństwie Karpielów? Niepokojące plotki

Co się dzieje w małżeństwie Karpielów? Niepokojące plotki

Źródło zdjęć: © East News | East News
30.04.2021 09:52

Sebastian Karpiel-Bułecki i Paulina Krupińska-Karpiel tworzą jedną z najpiękniejszych i najbardziej tajemniczych polskich par. I choć małżeństwo nie jest zbyt wylewne, jeśli chodzi o to, jak wygląda ich życie prywatne, to media obiegła niepokojąca plotka.

Sebastian Karpiel-Bułecki i Paulina Krupińska-Karpiel są parą już od siedmiu lat. Ich związek od samego początku wywoływał niemałe emocje, a wiele osób nie wróżyło dzisiejszym małżonkom wspólnej przeszłości. Czas pokazał jednak, że relacja modelki i muzyka to coś znacznie poważniejszego niż przelotny romans.

Ślub pary odbył się trzy lata temu i był wielkim wydarzeniem na Podhalu. Mimo wszysto małżonkowie konsekwentnie unikają mówienia o swoim życiu prywatnym i publicznego mówienia o łączącej ich relacji. Wydawałoby się, że para idealnie się dogaduje, zwłaszcza że Paulina niejednokrotnie podkreślała, że rozumie potrzebę wolności u swojego ukochanego.

- Miłość polega na tym, żeby nie zabierać drugiemu człowiekowi tego, co sprawia mu radość, żeby mógł się realizować. Dawka wolności jest absolutnie normalna w miłości, na tym polega zdrowy i higieniczny związek. To działa w obie strony" - mówiła Krupińska w rozmowie z Plejadą.

Zazdrość o Kurdej-Szatan

Jak donosi jednak tygodnik "Na Żywo" Paulina ma pewien kłopot z relacją, jaka łączy jej męża z jedną z polskich aktorek - Barbarą Kurdej-Szatan. Choć stara się tego nie pokazywać, ta przyjaźń wywołuje w niej pewną zazdrość.

- Pierwszy raz Sebastian i Basia spotkali się w 2015 roku na festiwalu w Opolu. Był oszołomiony jej występem, charyzmą, tym jaką roztacza wokół siebie aurę. Wówczas tylko się przywitali. Znacznie bliżej poznali się rok później podczas kampanii marki obuwniczej. Nie jest tajemnicą, że muzyka ciężko namówić do udziału w reklamie i tutaj nie było inaczej. Jednak kiedy dowiedział się, że jego partnerką będzie Kurdej-Szatan, nie odmówił. Na planie byli tak zachwycający i prawdziwi, że wystąpili w reklamie kolejnego sezonu - donosi "Na Żywo".

Tygodnik zaznacza jednak, że Paulina bardzo szanuje Basię i stara się powstrzymać towarzyszące jej czasem uczucie zazdrości.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także