Trwa ładowanie...

Co widzisz na obrazku? Pierwsza myśl ma być jak diagnoza

Choć zdecydowana większość osób traktuje iluzje optyczne jako zabawę, niektóry twierdzą, że to, co zobaczy się jako pierwsze na konkretnym obrazku, może wiele powiedzieć o osobowości człowieka. Tak jak w tym przypadku.

Spójrz na obrazek. Co widzisz jako pierwsze?Spójrz na obrazek. Co widzisz jako pierwsze?Źródło: TikTok, fot: mia_yilin
d1goe4s
d1goe4s

Złudzenia optyczne to dla niektórych nie tylko ciekawa rozrywka, ale i źródło informacji o człowieku. Szybki rzut oka na jakąś ilustracje ma wystarczyć, by powiedzieć kilka słów na temat charakteru danej osoby.

Podobnie uważa Mia Yilin, która na swoim profilu na Tik Toku regularnie publikuje nagrania zawierające obrazki lub zdjęcia będące iluzjami optycznymi i tłumaczy obserwatorom, co na temat ich osobowości mówią pierwsze skojarzenia.

d1goe4s

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Twarz na Księżycu. Skąd się wzięła ta iluzja optyczna?

Ocean

Jeśli zobaczyłeś ocean - jak mówi na nagraniu Mia - twoim największym problemem jest ogromne przywiązanie do przeszłości. Nie potrafisz przestać myśleć o ludziach, których już nie ma w twoim życiu i wydarzeniach, które już dawno minęły.

Autorka nagrania podzieliła się radą dla takich osób. - Tak długo, jak będziesz to robił (żył przeszłością - przyp. red.), tak długo nie będziesz w stanie oczyścić umysłu i serca, by otworzyć się na coś lepszego. Musisz nauczyć się odpuszczać - mówi Yilin.

d1goe4s

Dwie twarze

Z kolei jeśli jako pierwsze na obrazku rzuciły ci się w oczy dwie twarze, oznacza to, że jesteś osobą bardzo ambitną i masz bardzo duże cele, które chcesz osiągnąć. Twoim problemem jest jednak zwlekanie, ponieważ zawsze czekasz na "właściwy czas".

- Moja rada: przestań się martwić, czy zrobisz coś dobrze i po prostu to zrób. To nie musi być nic przełomowego, ale konieczne jest zrobienie pierwszego kroku - mówi na nagraniu Mia Yilin.

Pod psychotestem wywiązała się dyskusja. Część osób przyznawała autorce rację i to, co zobaczyli jako pierwsze, oddawało cechy ich osobowości. "Dwie twarze. To prawda, co mówisz" - napisała jedna z komentujących.Zdecydowana większość internautów jako pierwsze zobaczyła drzewo, o czym autorka nagrania nie wspomniała. Nie odniosła się też do tego w komentarzach. Sporo osób zobaczyło najpierw drzewo, a dopiero potem coś, co zostało wskazane przez Mię Yilin.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1goe4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1goe4s