Co widzisz na obrazku? Wielu potwierdza celną diagnozę

Co widzisz na obrazku? Wielu potwierdza celną diagnozę

Ta iluzja zdradza o tobie więcej, niż myślisz
Ta iluzja zdradza o tobie więcej, niż myślisz
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok
26.02.2023 12:27, aktualizacja: 18.01.2024 18:03

Czy obrazkowa łamigłówka potrafi wykazać, co nam w duszy gra? Tego zdania są miłośnicy iluzji optycznych, którzy wyrzucają na media społecznościowe hurtowe ilości ilustracji igrających z naszym wzrokiem.

"Spójrz na grafikę, a powiem ci, kim jesteś". Podobne wyrażenia ostatnio biją rekordy popularności na TikToku. Ilustracje z ukrytymi elementami mają nam uświadomić, co kryje się w zakamarkach naszej osobowości. Czego mamy się dowiedzieć z testu, w którym główną rolę odgrywa powyższa ilustracja? Zaskakująco wiele.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co widzisz najpierw? To zdradza o tobie więcej, niż myślisz

Kobieca twarz

Jeżeli najpierw zobaczyliśmy twarz kobiety, oznacza to, że jesteśmy bardzo bezpośrednimi osobami. Najpewniej też uważasz formalne normy społeczne za męczące - wolisz od razu mówić wszystko prosto z mostu. Twoja szczerość czasem denerwuje innych ludzi, ale z drugiej strony sprawia to, że jesteś świetnym przyjacielem i udzielasz dobrych rad. Czasem ta bezpretensjonalność w uczuciach powoduje, że robisz się zbyt ufny i zawodzisz się na bliskich.

Wodospad

Najpierw rzucił ci się w oczy wodospad? Świadczy to o tym, że jesteś bardzo niezdecydowaną osobą. Podjęcie nawet najmniejszej decyzji może zająć ci mnóstwo czasu, co może irytować innych. W oczach ludzi jesteś osobą spokojną, opanowaną, ale w rzeczywistości szybko się irytujesz, przez co ciągle żyjesz na krawędzi kolejnego wybuchu. Rozumiesz, jaką wartość w dzisiejszych czasach ma pieniądz. Ciężko pracujesz, aby zapewnić sobie godne życie swojej rodzinie.

W komentarzach pod tiktokiem wyjaśniającym obrazkową łamigłówkę zawrzało.

"Niesamowite, ale rzeczywiście to się sprawdza";
"Najpierw zauważyłam wodospad. Od dziecka mam problemy z podejmowaniem decyzji";
"Nie wierzę, ale to jest niezwykle trafne" - przeczytamy wśród licznych wypowiedzi internautów.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta