GwiazdyCórka Tadeusza Drozdy pokazuje odważne zdjęcia. Kim jest Joanna?

Córka Tadeusza Drozdy pokazuje odważne zdjęcia. Kim jest Joanna?

Tadeusz Drozda
Tadeusz Drozda
Marta Kutkowska

25.02.2021 10:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tadeusz Drozda to satyryk, którego niegdyś znała cała Polska. Jego córka lubi pokazywać kontrowersyjne zdjęcia…

Ponad dekadę temu rodzinnym zwyczajem było zasiadanie przed telewizorem i oglądanie programu "Śmiechu warte". Tadeusz Drozda pokazywał w nim zabawne filmiki, które też sam dowcipnie komentował. Po 10 latach audycje zdjęto z anteny i popularność satyryka spadła. On sam nie ukrywał rozgoryczenia:

 "Co by nie mówić, jestem coraz starszy, a u nas wiek nie działa na korzyść. W żadnym normalnym kraju taki facet jak Drozda po tylu sukcesach nie zniknąłby ot tak z mediów. Żadna inna telewizja nie pozwoliłaby mi odejść. Trzymaliby mnie, za co tylko się da, bylebym tylko dla nich pracował" - mówił Plejadzie gwiazdor.

 Niedaleko pada jabłko, od jabłoni

 Tadeusz Drozda ma trzy córki: Małgorzatę, Joannę i Ewę. Na szczęście, Joanna Drozda przejęła pałeczkę, i pojawia się na srebrnym ekranie. Joannę Drozdę można było oglądać m.in. w serialu "Nad rozlewiskiem", a także w hitowym "Ojcu Mateuszu". Na co dzień aktorka związana jest z warszawskim Teatrem Dramatycznym, który słynie z kontrowersyjnego repertuaru. Wygląda na to, że Joannie Droździe to nie przeszkadza. Aktorka jest skandalistką na scenie, a także w życiu.

 Nagość z przesłaniem

 Aktorka jest bardzo zaangażowana w walkę o równość płci. Nie kryje feministycznych poglądów. Bierze udział w akcjach protestacyjnych. Można było ją spotkać na marszach kobiet, czy happeningach w obronie wolnej sztuki pod Muzeum Narodowym.

 Joanna Drozda jest też zwolenniczką ruchu body positive. Na Instagramie pokazuje nieogolone pachy, rozczochrane włosy, zdjęcia bez make-upu, bez filtrów.

 Nie unika także pokazywania nagości. Mocno rozerotyzowane kadry, zdjęcia bez bielizny... Joanna Drozda nie należy do skromnych. Jednak wszystko utrzymane jest w przemyślanym, artystycznym klimacie.

 Wygląda na to, że aktorkę łączy z ojcem silna więź. Oboje się kochają i wspierają. Widać satyrykowi podoba się, że córka wyrosła na świadomą i spełnioną osobę.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)