Trwa ładowanie...

Córka Violi Kołakowskiej jest chora. Słowa celebrytki zdumiewają

Viola Kołakowska na InstaStories wyznała, że jej córka zachorowała, a sama gwiazda ma za sobą nieprzespaną noc. Jej wypowiedź jednak niejedną osobę mocno zastanowią - zwłaszcza w odniesieniu do szalejącej pandemii.

Viola Kołakowska mówi o chorobie córki Viola Kołakowska mówi o chorobie córki Źródło: AKPA, fot: AKPA
d3oik4s
d3oik4s

Viola Kołakowska nie ma problemu z mówieniem wprost tego, co myśli. Od czasu wybuchu pandemii celebrytka dała się poznać, jako osoba sceptycznie nastawiona do koronawirusa. Pani Viola nie tylko uważała, że pandemia jest mistyfikacją, lecz także namawiała obserwatorów do tego, aby nie szczepili się na groźnego wirusa. Kiedy zachorowała jej córka, postanowiła znów uderzyć - trudno uwierzyć, w to, co pisze.

Córka Violi Kołakowskiej zachorowała. Zdumiewająca opinia

Zmęczona Kołakowska na InstaStories wyznała, że ostatnia noc była niespokojna przez chorobę córki, przez którą celebrytka nie zmrużyła oka. Jednak pani Viola... cieszy się, że dziecko złapało wirusa. Jej tłumaczenie jest jeszcze dziwniejsze.

- W życiu nie pomyślałabym, że będę się cieszyć z tego, że moje dziecko ma rotawirusa. W świecie, gdzie mamy tylko jedno schorzenie, nagle pojawia się on... Jesteśmy uratowani. Natura wciąż odpowiada na życie - napisała na Instagramie Kołakowska, tym samym po raz kolejny podkreślając, co uważa na temat szalejącej pandemii.

d3oik4s

- Wdzięczność za wszystkie doświadczenia, wirusy, bakterie, grzyby, mikro i makro świat, dzięki którym w ogóle żyjemy - skwitowała na koniec koronasceptyczka.

Viola Kołakowska o chorobie córki Instagram
Viola Kołakowska o chorobie córki Źródło: Instagram, fot: Viola Kołakowska

Violka Kołakowska nie wierzy w pandemię? Ma własną wersję wydarzeń

Celebrytka, mimo że ma świadomość, iż jej słowa wywołują kontrowersje, nie boi się mówić ich głośno do dużego grona odbiorców. Antypandemiczne teorie spiskowe przez ostatnie miesiące często przewijają się przez social media Kołakowskiej.

d3oik4s

- Mówiłam wam, że chodzi o grubszą sprawę. To jest przykrywka do grubej sprawy, która się odbywa, do tzw. światowego resetu. W przeciągu dwóch lat zmienią się wszystkie systemy: finansowe, rządowe - zakomunikowała dla swoich obserwatorów rok temu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"

d3oik4s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oik4s