GwiazdyDanuta Holecka zniknęła z "Wiadomości". Może liczyć na męża

Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości". Może liczyć na męża

Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KBŁ
07.06.2021 11:41

Szefowa czołowego programu telewizji publicznej nie pojawia się na antenie od kwietnia. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego. Nieoficjalnie ma to związek ze stanem zdrowia Holeckiej. W tym czasie na pewno ma jednak ona pełne wsparcie męża.

"Wiadomości" –w zastępstwie za ich największą gwiazdę – prowadzą dziś na zmianę Michał Adamczyk i Edyta Lewandowska. Żadne z nich nie komentuje jednak nieobecności Danuty Holeckiej, stacja też milczy jak zaklęta.

Z nieoficjalnych informacji wynikało, że Holecka przebywa na urlopie wypoczynkowym i ma wrócić na antenę w połowie czerwca. Aczkolwiek to ostatnio miało się zmienić. – Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi – powiedział "Wirtualnym Mediom" pracownik TVP.

Danuta Holecka – mąż

Jeśli to prawda, 53-latka może na pewno liczyć na wsparcie męża Krzysztofa. Dunin-Holecki trzyma się z dala od medialnego zgiełku. I dlatego niewiele wiadomo na jego temat. Dziennikarzom udało się jednak co nieco ustalić. Mąż szefowej "Wiadomości" jest przedsiębiorcą - jest zarządcą kilku parkingów położonych w różnych miejscach w Warszawie., a przyszłą żonę poznał na początku lat 90. Jak podawała Plejada, połączyły ich studia – Krzysztof organizował wyjazdy, na które jeździła. Para pobrała się w 1993 r. i doczekała się bliźniąt: Stefana i Juliana.

Cieniem na idealnym wizerunku gwiazdy TVP kładzie się jednak fakt, że jej ukochany jest rozwodnikiem. Ona jako zagorzała katoliczka odsuwa jednak to od siebie – w końcu układa się im w małżeństwie od prawie 30 lat. "(…) wiedzą o tym tylko najbliżsi, wszyscy za to mogli od niej usłyszeć, że jest przeciwniczką rozwodów" – pisała swego czasu "Polityka". Sama Holecka nie akceptuje rozwodów, chyba że po odchowaniu dzieci. "A potem trudno, jak uzna, że nie wytrzymuje z żoną czy mężem, to jeśli musi, niech zmienia. Ale dopiero wtedy" – powiedziała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem"

Nie skomentowała za to udziału syna Juliana w proteście lekarzy rezydentów. Chłopak jest studentem medycyny. Co ciekawe, Holecka krytykowała ten strajk w "Wiadomościach". Powiedziała wówczas, że "przybrał on charakter polityczny z udziałem tych samych twarzy doskonale znanych z marszów KOD i protestów totalnej opozycji".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta