GwiazdyDanuta Martyniuk komentuje ślubne plany syna. "Ma już swoje lata"

Danuta Martyniuk komentuje ślubne plany syna. "Ma już swoje lata"

Danuta Martyniuk powiedziała, co myśli o nowym związku syna
Danuta Martyniuk powiedziała, co myśli o nowym związku syna
Źródło zdjęć: © AKPA, Instagram

09.10.2022 10:12, aktual.: 09.10.2022 12:05

Danuta Martyniuk niewiele mówiła do tej pory o ślubnych zamiarach jedynego syna Daniela. Zrobiła jednak wyjątek i zdradziła, jakie plany ma wobec swojej partnerki najmłodszy Martyniuk. Wyznała też, jak wyglądają jej relacje z przyszłą synową, Faustyną Jemiołkowską.

Daniel, syn Danuty i Zenka Martyniuków, przez jakiś czas wiódł życie na krawędzi, goszcząc wielokrotnie na łamach plotkarskich portali. Rodzice nie byli zadowoleni z tego, jakie decyzje podejmuje. Jego problemy rozpoczął rozwód z Eweliną Golczyńską, o której często źle się wypowiadał w mediach.

W wywiadzie z "Super Expressem" Daniel zdradził wiele intymnych szczegółów z pożycia z byłą żoną. Wypominał jej życiowe błędy, zarzucał, że jest beztalenciem i twierdził, że w ciążę z nim zaszła tylko po to, żeby zostać gwiazdą. Po rozstaniu z Golczyńską Daniel wszedł w nowy związek. Szybko okazało się, że syn króla disco polo znał wybrankę już przed swoim ślubem z Eweliną. Nie minęło wiele czasu, a Faustyna pochwaliła się zaręczynami z Martyniukiem.

Zenek Martyniuk o zaręczynach Daniela. "Nie wiem, jak to skomentować"

Dotychczasowe wybryki Daniela sprawiły, że Zenek Martyniuk podszedł sceptycznie do jego relacji z nową partnerką. Uprzedził syna, że nie sfinansuje kolejnego hucznego wesela, ponieważ jego poprzednie małżeństwo nie trwało nawet dwóch lat. To jednak nie zniechęciło zakochanych do organizacji wymarzonej ceremonii. Stwierdzili, że sami ją opłacą.

Gwiazdor disco polo wyznał w "Twoim Imperium", że nie wiedział o zaręczynach syna. Dodał, że Daniel jest dorosłym człowiekiem i nie wnika wraz z żoną w jego decyzje dotyczące życia prywatnego. Mimo tego nie ukrywał, że jest zaskoczony.

"Ja nawet nie wiem, że Daniel się zaręczył. Czy jestem zadowolony? Nawet nie wiem, jak to komentować" - powiedział. Teraz o zaręczynach syna wypowiedziała się Danuta Martyniuk.

Danuta Martyniuk o kolejnym ślubie syna

Danuta Martyniuk nie podziela sceptycyzmu męża. Zapytana o to, jak wyglądają jej relacje z partnerką syna odpowiedziała: "pozytywnie".

- Ja już ją bardzo dawno temu poznałam. Nie wiem, ile to już lat minęło - wyznała reporterce portalu Jastrząb Post. Na pytanie, czy uważa, że Faustyna jest tą jedyną, bez namysłu odpowiedziała: "Myślę, że tak".

- Syn już niestety ma swoje lata. Trzymamy za niego kciuki - dodała. Czy Danuta Martyniuk szykuje się na kolejne wesele Daniela? - Nie wiem. Czas pokaże - odpowiedziała tajemniczo.

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (27)
Zobacz także