Trwa ładowanie...
diu3fft
Ludzie

Diane Kruger żoną milionera!

- W życiu jestem kompletnym przeciwieństwem mojej bohaterki - Jessie. Lubię niezależność, funkcjonowanie na własny sposób - mówi Diane Kruger.
Share
Diane Kruger żoną milionera!
Źródło: ONS.pl
diu3fft

Już 8 kwietnia piękną Diane Kruger, znaną z roli chłodnej agentki w „Bękartach wojny” będziemy mogli zobaczyć w thrillerze pt. „Cień”. Aktorka zagra żonę milionera, w której zakochuje się chroniący ją agent - w tej roli przystojny Matthias Schoenaerts. Mimo, że prywatnie aktorce znany jest świat lifestyle’owego luksusu - jako modelka była gwiazdą wybiegów Karla Lagerfelda czy Yves Saint Laurenta, to rola w „Cieniu” była dla niej szczególnym wyzwaniem.

- W życiu jestem kompletnym przeciwieństwem mojej bohaterki - Jessie. Lubię niezależność, funkcjonowanie na własny sposób. Zagrałam kobietę, którą ludzie opiekują się jak dzieckiem. Nie mogę wyobrazić sobie, że sama prowadzę takie życie. Tego, żeby inni wykonywali za mnie szereg codziennych obowiązków - zwierzała się podczas pokazu filmu w Cannes.

Zakochany w filmowej Jessie żołnierz o imieniu Vincent sprawi, że oboje staną przed życiowymi dylematami. Postawią sobie najważniejsze pytanie: Czy jest granica, której nawet w imię prawdziwej miłości przekraczać nie wolno?
Wygrana na subtelnościach - spojrzeniach, niedopowiedzeniach miłosna relacja tej dwójki - nieśmiałego, ale niezwykle opiekuńczego Vincenta oraz niedostępnej, emanującej pięknem Jessie, jest dla widzów tak elektryzująca, że przypomina zmysłowy thriller z Ryanem Goslingiem oraz Carrey Mulligan. „Cień pulsuje pod skórą jak Drive” - zauważył Piotr Czerkawski, krytyk filmowy.

diu3fft

- Ta relacja mojej bohaterki z Vincentem jest dla mnie niezwykła - mówiła Diane Kruger. - Zupełnie przypadkowe spotkanie dwojga ludzi, którzy z pozoru kompletnie nie mają ze sobą nic wspólnego, zmienia całe ich życie - dodała.

Diane Kruger to prywatnie wieloletnia partnerka aktora Joshuy Jacksona - starszej publiczności znanego z roli kultowego serialu „Jezioro marzeń”. Film „Cień” wyselekcjonowany do pierwszej ligi filmów podczas festiwalu w Cannes, prestiżowej sekcji Un Certain Regard, zbiera świetne recenzje zagranicznej prasy. To „thriller na miarę Hitchcocka” - pisze "The Guardian". „Namiętność i fascynacja” - dodaje Premiere. Film podbije gusta widzów również muzyką - usłyszmy w nim kultowy zespół Gesaffelstein, polskiej publiczności znany m.in. z festiwalu Audioriver oraz utwory w wykonaniu amerykańskiej wokalistki Azealii Banks.

diu3fft

Podziel się opinią

Share
diu3fft
diu3fft