Blisko ludziDominika Gwit pokazała prezent od męża. "I to jest miłość"

Dominika Gwit pokazała prezent od męża. "I to jest miłość"

Dominika Gwit pochwaliła się prezentem od męża
Dominika Gwit pochwaliła się prezentem od męża
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

22.03.2022 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit postanowiła podzielić się z instagramowymi obserwatorami, jaką niespodziankę sprawił jej mąż. Uroczy gest został doceniony przez internautów.

Dominika Gwit za Wojciecha Dunaszewskiego w 2018 roku. Zdaje się, że oboje nadają na tych samych falach, dzięki czemu tworzą udany związek. Gwit nie mogła nie podzielić się, co ostatnio dostała od ukochanego - wszystko zostało udokumentowane na Instagramie. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Co dostała Dominika Gwit? Uroczy gest!

Dziennikarka wyznała instagramowym fanom, że niedawno jej koleżanka dostała podobny prezent. Gwit nie mogła się na niego napatrzeć, o czym powiedziała mężowi. Ten szybko podłapał temat.

"Wysłałam mojemu mężowi zdjęcie z tym misiem. Dwa dni później, gdy wróciłam z trasy... Czekał na mnie on! Pan Sowa! Mój mąż to największy słodziak świata" - zachwyciła się Dominika, która zapozowała do zdjęcia z ogromną maskotką, uśmiechając się od ucha do ucha.

Wyraźnie widać, że mąż Gwit sprawił jej wiele radości taką niespodzianką. Pod wpisem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

"I to się nazywa prawdziwa miłość!";

"Cudowny mąż, miłego dnia";

"Cudny! I Pan Sowa i mąż, ma się rozumieć! Bo miłość właśnie taka jest! Mój mąż to też największy "spełniacz" moich marzeń... od tych prozaicznych, po wielkie (...). Kochajcie się zawsze tak pięknie!" - czytamy.

"Każdego dnia pisze się nasza wspólna historia"

Dominika Gwit w rozmowie z jednym z internetowych portali wyznała, iż wcześniej nie sądziła, że można kogoś tak pokochać. W tym roku małżeństwo będzie świętować już czwartą rocznicę ślubu. Ceremonia, która miała miejsce w 2018 roku, odbyła się z dala od blasków fleszy; zarówno Dominice, jak i Wojciechowi zależało na zachowaniu swojej prywatności. Czas biegnie do przodu, a uczucia nadal są bardzo silne. Fani mocno trzymają kciuki za parę, która wydaje się być dla siebie stworzona.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także