Dorota Masłowska świętuje 40. urodziny. Nie każdy wie, że spotykała się ze znanym aktorem

Dorota Masłowska świętuje 40. urodziny
Dorota Masłowska świętuje 40. urodziny

03.07.2023 16:11, aktual.: 03.07.2023 18:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Masłowska urodziła się 3 lipca 1983 roku. Pisarka zasłynęła dzięki powieści "Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną". Mimo że konsekwentnie chroni swoją prywatność, do mediów przedostają się wybrane informacje. Mało kto pamięta, że pisarka przed laty była związana ze znanym aktorem.

Dorota Masłowska to jedna z najpopularniejszych pisarek w naszym kraju. Na swoim koncie ma m.in. Paszport "Polityki", a na podstawie jej powieści powstawało wiele sztuk teatralnych, a nawet film. Artystka właśnie skończyła 40 lat. Z tej okazji przyglądamy się jej życiu prywatnemu.

Życie rodzinne Doroty Masłowskiej

Dorota Masłowska cieszy się niebywałą popularnością w naszym kraju, jednak niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Pisarka nie tylko nie opowiada o swoich związkach, ale także nie publikuje zdjęć ze swoimi bliskimi w mediach społecznościowych.

Wiadomo natomiast, że powieściopisarka ma córkę Malinę, która przyszła na świat w 2004 roku. Dziewczynka to owoc jej związku z pisarzem Kazimierzem Malinowskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pisarka nie zdradziła nigdy, jak poznała ojca swojej córki. Na stronie Dwutygodnik.com można znaleźć ich wspólne zdjęcie z 2002 roku, dlatego przypuszczamy, że znali się już wtedy. Krótko po narodzinach Maliny postanowili się jednak rozstać.

Dorota Masłowska i Eryk Lubos

Był 2003 rok. Eryk Lubos wcielił się wówczas w głównego bohatera "Wojny polsko-ruskiej pod flagą biało-czerwoną" w Teatrze Wybrzeże. Zresztą można przypuszczać, że to właśnie podczas prac nad sztuką Masłowska oraz aktor się poznali.

W 2006 roku coraz głośniej było o związku artysty ze słynną powieściopisarką. Szybko okazało się, że w plotce jest ziarno prawdy, bowiem we wrześniu tego samego roku pojawili się razem na festiwalu w Gdyni.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Dorota Masłowska i Eryk Lubos
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych - Dorota Masłowska i Eryk Lubos

Niestety związek nie przetrwał próby czasu. Nie wiadomo też dokładnie, kiedy Masłowska i Lubos się rozstali, jednak każde z nich znalazło już szczęście u boku kogoś innego.

Pisarka nie ujawniła nazwiska swojego obecnego partnera. Lubos z kolei w rozmowie z "Plejadą" z 2019 roku zdradził, że oświadczył się tajemniczej Joannie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)