GwiazdyDorota Naruszewicz zachęca do sprzątania. "My od święta dbamy o Mateczkę Ziemię"

Dorota Naruszewicz zachęca do sprzątania. "My od święta dbamy o Mateczkę Ziemię"

Dorota Naruszewicz zaapelowała do fanów.
Dorota Naruszewicz zaapelowała do fanów.
Źródło zdjęć: © AKPA
26.04.2021 13:33

Dorota Naruszewicz w ostatnim czasie stała się aktywniejsza w mediach społecznościowych. Znacznie chętniej dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami, a także komentuje niekiedy bieżącą sytuację. Aktorka niedawno podzieliła się zdjęciami ze spaceru, podczas którego zdecydowała się oczyścić las i okolice z zastanych na miejscu śmieci. Przy okazji przekazała ważne przesłanie.

Jak przyznała jakiś czas temu Dorota Naruszewicz, skupiła się na wychowywaniu córek. Po cichym rozwodzie aktorka nie chciała zamieszania wokół siebie. Dopiero na początku marca, tuż po okrągłych 50. urodzinach, Naruszewicz opowiedziała o swoim obecnym życiu. Aktorka nie przejmuje się upływającym czasem i w pełni korzysta z każdej cudownej chwili.

Apel aktorki do rodaków

Aktorka jako jedna z nielicznych gwiazd, potrafi zachować dla siebie najważniejsze momenty z prywatnego życia. Naruszewicz w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" przyznała, że po rozwodzie jest w stanie normalnie dogadać się byłym mężem dla dobra córek, które są dla nich najważniejsze. Przez wzgląd na pandemię, aktorka spędza każdą chwilę z pociechami i wspólnie dokonują pewnych przedsięwzięć.

Dorota Naruszewicz nie pokazuje zdjęć swoich córek, chce maksymalnie chronić ich prywatność przed wścibskimi paparazzi. Jednak w pełni korzysta z możliwości, jakie daje Instagram. Pozostaje w stałej łączności ze swoimi fanami, a także dość regularnie dodaje zdjęcia, które dodatkowo opisuje swoimi przemyśleniami.

Niedawno aktorka wybrała się na rodzinny spacer. Przy okazji zabrała ze sobą rękawiczki oraz worki. Przechadzając się po okolicy zebrała wszystkie znajdujące się w pobliżu śmieci i wystosowała apel do innych osób.

"Wysprzątana Ziemia wygląda bardzo ładnie. Ale, tak coś czuję, że za tydzień już taka nie będzie. Bo my od święta dbamy o tę naszą Mateczkę Ziemię... Choć oczywiście są coraz liczniejsze wyjątki, znam takie osobiście. Widzę sporo osób zbierających śmieci podczas spacerów z psami, a nawet w czasie biegania. Fajnie. Wierzę, że będzie to coraz częstszy widok. A od takich drobnych zachowań wiele zależy" - czytamy na Instagramie.

Naruszewicz wstawiła kilka zdjęć z jej spaceru, na którym wyraźnie widać, ile śmieci udało się jej zebrać. Fani od razu pochwycili pomysł: "Brawo pani Doroto!", "Szkoda, ze świadomość nie wzrasta u tych, co śmiecą", "Śmieci czasem trzeba pozbierać, zwłaszcza jeśli jest ich mnóstwo", "Szacunek!".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl