GwiazdyDorota Szelągowska podjęła ważną decyzję. Zwątpiła w małżeństwo

Dorota Szelągowska podjęła ważną decyzję. Zwątpiła w małżeństwo

Dorota Szelągowska nie zamierza wychodzić za mąż.
Dorota Szelągowska nie zamierza wychodzić za mąż.
Źródło zdjęć: © AKPA

06.05.2021 13:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, choć musi jeszcze poczekać na formalne orzeczenie ostatniego rozwodu. Co prawda ostatnio zaczęły się pojawiać doniesienia o nowym związku dekoratorki wnętrz, ale sama zainteresowana nie chciała komentować całej sprawy i była wściekła, gdy na jaw wyszła informacja o partnerze.

Córka pisarki Katarzyny Grocholi nie miała łatwego życia prywatnego. Po raz pierwszy wyszła za mąż bardzo młodo, a z tego małżeństwa pochodzi 20-letni obecnie syn Antoni. Niedługo po rozpadzie związku, Dorota Szelągowska zakochała się w kompozytorze Adamie Sztabie. Wydawało się, że ich relacja jest trwała i idealna, ale były to tylko pozory.

Trzy rozwody Szelągowskiej

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba po ponad 10 latach związku przechodzili poważny kryzys. Stwierdzili, że najlepszym pomysłem będzie w ich przypadku ślub. Doszło do niego w maju 2013 roku, ale już po 2 latach było głośno o ich rozwodzie. Spekulacji było wiele, jednak żadna ze stron tego nie komentowała.

W końcu wyszło na jaw, że kompozytor nawiązał romans ze swoją menadżerką Agnieszką Dranikowską, która niedługo później urodziła syna Leopolda. Para wzięła ślub i wiele wskazuje na to, że kompozytor jest szczęśliwy. Dorota Szelągowska wyjawiła w jednym z wywiadów, że nie chowa urazy do byłego męża i zawsze będzie go wspominać z szacunkiem. Niedawno okazało się, że Sztaba wniósł o kościelne orzeczenie nieważności małżeństwa z Szelągowską – rozpatrzono je pozytywnie.

Trzeci rozwód z Michałem Wawro, ojcem jej córki Wandy, jest cały czas w toku. Szelągowska dodała w jednej z rozmów, że była w separacji z mężem od blisko 1,5 roku, więc informacja do mediów dotarła ze znacznym opóźnieniem. Specjalistka od remontów długo nie rozpaczała, ponieważ zaangażowała się w kolejny związek. Kilka dni temu wyciekły zdjęcia z ich wspólnego wypadu, co nie spodobało się Szelągowskiej, która jeszcze nie jest formalnie rozwiedziona.

Gwiazda nie zamierza po raz kolejny wychodzić za mąż, ponieważ za bardzo ją to wszystko kosztowało. Przyznała wręcz, że ślub nie daje żadnej gwarancji powodzenia i nie oznacza dozgonnej miłości. Zwątpiła w tę instytucję i obiecała sobie, że nigdy więcej tego nie zrobi.

"Nie wiem, co będzie. Pandemia stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym jestem już za stara, żeby mówić >nigdy< albo >zawsze<"- powiedziała Szelągowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (172)
Zobacz także