Blisko ludziDorota Zawadzka pokazała fotografię ojca w koszulce z tęczową flagą. Była zdziwiona komentarzami

Dorota Zawadzka pokazała fotografię ojca w koszulce z tęczową flagą. Była zdziwiona komentarzami

Dorota Zawadzka udostępniła zdjęcie taty
Dorota Zawadzka udostępniła zdjęcie taty
Źródło zdjęć: © East News
Dominika Czerniszewska
08.07.2020 18:49

Dorota Zawadzka, która popularność zdobyła jako telewizyjna Superniania, opublikowała na Twitterze zdjęcie swojego taty. I tak rozpętała się burza w komentarzach.

Na zamieszonym zdjęciu widzimy 90-letniego mężczyznę w białej koszulce z tęczą i podpisem: "Jestem przeciw homofobii". "Odwiedził mnie tata" – napisała Dorota Zawadzka na Twitterze. Stało się to punktem zapalnym dla internautów.

Hejt w internecie

Po kilku godzinach od zamieszczenia fotografii Dorota Zawadzka opublikowała na Facebooku wpis, w którym wymieniła najgorsze komentarze, które widniały pod tweetem.

"Tata, lat 90. 'Gwiazda' Twittera. Po opublikowaniu zdjęcia zapytano mnie: czy mam już dwóch tatusiów? Czy tata przyszedł z chłopakiem? Że to żenujące. Czy w swoim wieku rozumie, co jest napisane i stwierdzono, że na pewno jest kryptogejem" – cytuje Zawadzka.

"Przeczytałam też, że powinnam się wstydzić. Wręcz przeciwnie – jestem dumna. Martwię się o tatę, bo dostał ataku śmiechu i niepohamowanej czkawki. 'Komentarze świadczą o komentujących' – dodał" – oznajmia Zawadzka.

Po tym wpisie całe szczęście popłynęły miłe słowa w kierunku taty Zawadzkiej. "Czapki z głów. Pani tata to bardzo mądry człowiek. Od takich jak on trzeba się uczyć. I życiowych poglądów, i podejścia do innych", "To raczej rzadko spotykane, żeby człowiek z jego pokolenia miał takie poglądy, dlatego ogromny szacunek dla taty, wspaniały człowiek, otwarty umysł" – czytamy.

Janina Ochojska o kampanii prezydenckiej. Dlaczego nie zagłosuje na Andrzeja Dudę?

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (32)