Trwa ładowanie...
d23b8wz

Dramatyczna śmierć psa. Na pogrzebie żegnało go 100 policjantów

Psy policyjne bardzo często odgrywają najważniejszą rolę podczas najróżniejszych akcji. Jednym z nich był owczarek niemiecki, który pomagając policjantom, został pchnięty nożem przez groźnego napastnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pies miał pseudonim K9
Pies miał pseudonim K9 (Facebook.com)
d23b8wz

Pies należący do zespołu funkcjonariuszy w Oklahoma City w USA był traktowany jak jeden z nich. Zwierzę wspierało policjantów podczas wielu akcji i pomagało w schwytaniu przestępców czy odnajdywało ukryte narkotyki. Niestety owczarek niemiecki, określany w zespole jako K9 ,został pchnięty nożem przez napastnika. Policjant, który widział sytuację, bez wahania zastrzelił mężczyznę. To wydarzenie wywołało wielkie poruszenie wśród policjantów oraz lokalnej społeczności.

Tuż po wydarzeniu policja z Oklahomy wydała w tej kwestii komunikat: "Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością, że K9 (symbol identyfikacyjny psa - red.) został ubiegłej nocy pchnięty nożem w czasie próby zatrzymania groźnego przestępcy. Odszedł po południu w wyniku odniesionych ran" - napisała policja.

d23b8wz

Psa pochowano tak samo, jak każdego innego policjanta, który zginął na służbie. Na pogrzebie zgromadziło się stu funkcjonariuszy, którzy prowadzili inne psy policyjne oraz jego opiekun - sierżant Ryan Stark, który nie krył poruszenia. W pewnym momencie pochylił się nad trumną i po raz ostatni pogłaskał swojego kompana po pysku.

Owczarka pożegnano jak bohatera narodowego i złożono go w trumnie owiniętej amerykańską flagą.

d23b8wz

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d23b8wz

Podziel się opinią

Share

d23b8wz

d23b8wz