ycipk-3k86um

Dramatyczna śmierć psa. Na pogrzebie żegnało go 100 policjantów

Psy policyjne bardzo często odgrywają najważniejszą rolę podczas najróżniejszych akcji. Jednym z nich był owczarek niemiecki, który pomagając policjantom, został pchnięty nożem przez groźnego napastnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pies miał pseudonim K9
Pies miał pseudonim K9 (Facebook.com)
ycipk-3k86um

Pies należący do zespołu funkcjonariuszy w Oklahoma City w USA był traktowany jak jeden z nich. Zwierzę wspierało policjantów podczas wielu akcji i pomagało w schwytaniu przestępców czy odnajdywało ukryte narkotyki. Niestety owczarek niemiecki, określany w zespole jako K9 ,został pchnięty nożem przez napastnika. Policjant, który widział sytuację, bez wahania zastrzelił mężczyznę. To wydarzenie wywołało wielkie poruszenie wśród policjantów oraz lokalnej społeczności.

Tuż po wydarzeniu policja z Oklahomy wydała w tej kwestii komunikat: "Jesteśmy głęboko zasmuceni wiadomością, że K9 (symbol identyfikacyjny psa - red.) został ubiegłej nocy pchnięty nożem w czasie próby zatrzymania groźnego przestępcy. Odszedł po południu w wyniku odniesionych ran" - napisała policja.

ycipk-3k86um

Psa pochowano tak samo, jak każdego innego policjanta, który zginął na służbie. Na pogrzebie zgromadziło się stu funkcjonariuszy, którzy prowadzili inne psy policyjne oraz jego opiekun - sierżant Ryan Stark, który nie krył poruszenia. W pewnym momencie pochylił się nad trumną i po raz ostatni pogłaskał swojego kompana po pysku.

Owczarka pożegnano jak bohatera narodowego i złożono go w trumnie owiniętej amerykańską flagą.

ycipk-3k86um

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3k86um

ycipk-3k86um
ycipk-3k86um