GwiazdyDylematy Agnieszki Włodarczyk. Zastanawia się nad kolorem wózka

Dylematy Agnieszki Włodarczyk. Zastanawia się nad kolorem wózka

Agnieszka Włodarczyk czeka na poród.
Agnieszka Włodarczyk czeka na poród.
Źródło zdjęć: © AKPA
06.05.2021 14:40

Agnieszka Włodarczyk lada chwila zostanie po raz pierwszy mamą. Aktorka długo ukrywała swój stan. Dopiero pod koniec stycznia tego roku zdecydowała się wyjawić wszystkim internautom, że oczekuje razem ze swoim partnerem Robertem Karasiem potomka. Od tamtego czasu media oszalały na punkcie ciąży Włodarczyk.

Od czasu wyjawienia swojego stanu, Agnieszka Włodarczyk nie może opędzić się od pytań swoich fanów dotyczących przygotowania do porodu. W ostatnim czasie aktorka wyjawiła, że razem z partnerem nie zamierza urządzać dziecku oddzielnego pokoju, ponieważ według pary to jeszcze za wcześnie. Niedawno Włodarczyk opowiedziała na InstaStory o nurtującym ją dylemacie.

Nietypowy kolor wózka?

Agnieszka Włodarczyk jest podekscytowana wizją zbliżającego się macierzyństwa. W przeszłości aktorka wiele razy wspominała o tym, że jej marzeniem jest powiększenie rodziny, ale nie mogła ułożyć swojego życia prywatnego. W końcu do aktorki w ubiegłym roku uśmiechnęło się szczęście i odnalazła miłość.

Od wyjawienia informacji o ciąży, Włodarczyk dość regularnie zamieszcza posty w mediach społecznościowych bezpośrednio nawiązujące do jej stanu oraz procesu przygotowań do przywitania dziecka. Co pewien czas urządza "pogadanki" na Instagramie, gdzie zamieszcza nurtujące ją pytania, a w zamian otrzymuje odpowiedzi od doświadczonych mam.

Niedawno dzięki poradom fanek, skompletowała wyprawkę dla malucha za niewielkie pieniądze. Od razu pochwaliła się tym w social mediach i podziękowała za podobne rady. Przy okazji wspomniała, że wbrew pozorom ubranka dla dzieci w tańszych wersjach w żaden sposób nie odstają od tych markowych i bardzo drogich. Teraz do kolejnych rozważań przyszłej mamy przyszła sprawa dotycząca wózka.

W środowej relacji na Instagramie Agnieszka Włodarczyk podwinęła bluzkę, aby pokazać sporej wielkości brzuch. Przy okazji wyjawiła, że wybrała wózek dziecięcy, ale ma pewien dylemat.

"Wybrałam dla niektórych mogłoby się wydawać kontrowersyjny, na przykład dla mojej mamy. Ponieważ mnie się podoba wózek czarny. Zastanawiam się, dlaczego ten temat jest kontrowersyjny… Przecież ja chodzę w czarnych rzeczach, kocham biało-czarne rzeczy, czarne, łączyć czarne z białym, więc jak wy myślicie, dlaczego to jest kontrowersyjne. Więc dlaczego wózek ma się kojarzyć źle?" - powiedziała w relacji.

Pod relacją aktorka napisała jeszcze: "Nie chcę o tym mówić głośno". Z tego wynika, że Włodarczyk zbytnio do serca wzięła sobie przesąd mówiący o tym, że małym dzieciom nie powinno się wybierać czarnych rzeczy, bo kojarzą się z żałobą.

Obraz
© Instagram.com
Obraz
© Instagram.com

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl