Trwa ładowanie...

Elżbieta Jaworowicz żałuje jednej decyzji. Dziennikarka szczerze opowiedziała o swoim życiu

Elżbieta Jaworowicz należy do grona najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek. Od ponad 30 lat prowadzi program interwencyjny "Sprawa dla reportera", w którym porusza tematy dotyczące ludzkich tragedii. Choć ma na swoim koncie imponującą karierę, Jaworowicz w jednym z wywiadów przyznała, że żałuje tylko jednego.
Share
Elżbieta Jaworowicz rzadko udziela wywiadów.
Elżbieta Jaworowicz rzadko udziela wywiadów.Źródło: AKPA
d2b9lfr

Prezenterka i dziennikarka prowadzi swój program nieprzerwanie od 1983 roku. Najczęściej podczas emisji każdego odcinka nie brakuje skrajnych emocji. Elżbieta Jaworowicz dociera do wielu polskich miast i wsi, aby pomóc najbardziej pokrzywdzonym, ale sama niewiele opowiada o własnym życiu.

Tajemnicze życie Jaworowicz

Zarówno "Sprawa dla reportera", jak i prowadząca program, cieszą się niesłabnącą popularnością od lat. Wciąż na próżno można doszukiwać się szczegółów z życia prywatnego Jaworowicz. Rzadko publicznie wypowiada się na swój temat i zawsze oddziela pracę od osobistego życia.

d2b9lfr

Sprawdź: Kopińska o TVP Kobieta. "Cukiereczek" 

Jaworowicz należy do grona bardzo rozpoznawalnych twarzy telewizji publicznej. Przez lata krążyły niezliczone ilości plotek na jej temat – najbardziej rozpowszechniona była ta o rzekomym nieślubnym synu dziennikarki. Jednak po latach milczenia sama zainteresowana stwierdziła, że najbardziej w swoim życiu żałuje tego, że nie doświadczyła macierzyństwa.

" Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie. Ale mój partner mówi mi: "Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać". Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć" - powiedziała Jaworowicz na łamach "Dobrego Tygodnia".

Przeczytaj: Paulina Młynarska przeszła zabieg podwójnej mastektomii 

d2b9lfr

Dziennikarka od 11 lat jest szczęśliwą żoną Eugeniusza Mleczaka byłego rzecznika MON. W przeszłości była jeszcze dwukrotnie zamężna, ale dopiero po wielu latach odnalazła upragniony spokój i radość. Jak przyznał jeden ze współpracujących z nią prawników: "Elżbieta Jaworowicz jest tak samo silna, jak wrażliwa. Jest elegancka, subtelna i delikatna, ale jednocześnie za chwilę będzie twardo negocjować z nieprzebierającym w słowach cwaniakiem" - czytamy w "Fakcie".

Zobacz też: Kaja Godek o wyroku sądu. "Katolicy są najbardziej dyskryminowaną grupą społeczną"

E. Skirmuntt: Rosyjska szczepionka wydaje się być skuteczna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2b9lfr

Podziel się opinią

Share
d2b9lfr
d2b9lfr