Trwa ładowanie...

Emma Heming skradła serce Bruce’a Willisa. Tak wygląda historia ich miłości

Bruce Willis i Emma Heming wzięli ślub 21 marca 2009 roku. Odtwórca kultowej roli Johna McClaina poznał 24 młodszą modelkę dwa lata wcześniej. - Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, byłam zaskoczona, jaki jest czarujący i zabawny – i niezwykle przystojny – wspomina Heming.

Share
Bruce Willis i Emma Heming są małżeństwem od 2009 rokuBruce Willis i Emma Heming są małżeństwem od 2009 rokuŹródło: Getty Images, fot: VCG
d4afg6l

Bruce Willis kończy karierę z powodu zdiagnozowanej afazji. "Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze" - poinformowała rodzina aktora.

"Bruce zawsze powtarza »Żyj pełnią życia« i razem zamierzamy to właśnie zrobić" - czytamy.

Post z oświadczeniem opublikowała żona Bruce'a Willisa, Emma Heming Willis, z którą aktor związany jest już od wielu lat.

Bruce Willis i Emma Heming. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Para poznała się w 2007 roku. - Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, byłam zaskoczona, jaki jest czarujący i zabawny – i niezwykle przystojny – wspomina to spotkanie Heming. Willis podkreślał z kolei, że zakochał się w modelce od pierwszego wejrzenia.

d4afg6l

Pierwszy raz pokazali się publicznie w styczniu 2008 roku. Heming towarzyszyła Willisowi na premierze filmu "Co jest grane?" na Festiwalu Filmowym w Sundance. Pobrali się po ponad roku związku, w 2009. Kilka miesięcy później zadebiutowali jako małżeństwo na pierwszym dużym wydarzeniu – była to MET Gala. W 2012 roku urodziło się ich pierwsze dziecko – córka o imieniu Mabel Ray, a w 2014 kolejne – Evelyn Penn.

Para pobrała się w 2009 roku Getty Images
Para pobrała się w 2009 rokuŹródło: Getty Images, fot: Christian JENTZ/GAMMA-RAPHO

Przez lata Willis i Heming zachwycali wyjątkowym uczuciem, które zrodziło się między nimi. Często je sobie okazywali i okazują. Magazyn "People" przypomina chociażby 60. urodziny aktora w marcu 2015 roku, kiedy jego żona pokazała w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie z fotobudki.

"Urodzinowy chłopiec świetnie się bawił" - skomentowała. Z kolei podczas tegorocznych urodzin opublikowała nagranie stworzone ze wspólnych zdjęć i napisała: "Nie tylko go kocham, ale naprawdę go lubię".

Przy okazji 10. rocznicy ślubu, w marcu 2019 r. para postanowiła przeżyć ceremonię odnowienia przysięgi. Zdjęcia z tej okazji również znalazły się na Instagramie. "Powiedzieliśmy sobie »tak« znowu, 10 lat później" – napisał Heming.

Z okazji 12. rocznicy Heming napisała natomiast: "Na pewno kocham tego faceta do księżyca i z powrotem! Mimo że były chwile, w których chciałbym zabrać go na księżyc, podrzucić i wrócić solo!" "Nie ma nikogo, z kim chciałbym przejść przez tę szaloną rzecz zwaną małżeństwem, oprócz niego. Jest moją rodziną, dał mi rodzinę (i nie tylko), o której marzyłam i kocham go do głębi" - dodała.

d4afg6l

Emma Heming Willis i Demi Moore pozostają w dobrych relacjach

Do 2000 roku Bruce Willis był żonaty z aktorką Demi Moore. Okazuje się, że jego była i obecna żona zachowują dobre relacje właściwie od początku związku Willisa z Heming. Już w marcu 2008 roku, podczas afterparty po premierze filmu "Bez skazy" aktor pozował do zdjęć z Heming oraz z Demi Moore i ich córką, Tallulah. Wszyscy wydawali się wyluzowani i uśmiechnięci.

W kolejnych latach mieli często spędzać razem czas. "Demi i Emma są bardzo blisko" – informował magazyn "People", donosząc o wspólnej kwarantannie podczas pandemii COVID-19. "W przeszłości wiele razy spędzali razem wakacje. (…) To naprawdę jedna szczęśliwa rodzina" - czytamy.

Dziś, kiedy Bruce Willis zrezygnował z kariery, pod oświadczeniem opublikowanym na instagramowym profilu jego żony podpisała się także Demi Moore oraz dzieci aktora z poprzedniego i obecnego małżeństwa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Bruce Willis podarował kelnerce 900 dolarów napiwku

d4afg6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4afg6l
d4afg6l