GwiazdyEtiennette przeszła metamorfozę. Tak wygląda dziś córka Michała Wiśniewskiego

Etiennette przeszła metamorfozę. Tak wygląda dziś córka Michała Wiśniewskiego

Etiennette Wiśniewska ma dziś 15 lat
Etiennette Wiśniewska ma dziś 15 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | Jacek Kurnikowski
08.07.2022 13:02, aktualizacja: 08.07.2022 13:27

Etiennette Wiśniewska jest córką Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak. Nastolatka idzie w ślady rodziców i stawia pierwsze kroki na muzycznej scenie. Nagrała nawet z Wiśniewskim piosenkę "JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką". Ostatnio Etiennette zdecydowała się też na zmianę wizerunku.

Etiennette Wiśniewska ma dopiero 15 lat, ale już próbuje stawiać pierwsze kroki na scenie. Okazuje się, że nastolatka odziedziczyła po rodzicach, Michale Wiśniewskim i Annie Świątczak, talent. Razem z tatą nagrała już nawet piosenkę "JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką", która miała premierę w zeszłym roku.

Etiennette Wiśniewska zaszalała z wyglądem. Zmieniła fryzurę

Córka Michała Wiśniewskiego prowadzi też swój profil na Instagramie. W relacjach pochwaliła się diametralną zmianą wizerunku. Nastolatka zdecydowała się na metamorfozę fryzury i postanowiła zaszaleć. Etiennette przefarbowała włosy na różowo-srebrny kolor. Poza tym nosi teraz długą grzywkę.

Etiennette Wiśniewska zdecydowała się na zmianę wizerunku
Etiennette Wiśniewska zdecydowała się na zmianę wizerunku© Instagram

Córka lidera zespołu Ich Troje ewidentnie inspiruje się lubianym przez nią stylem K-pop. Czy zdecyduje się iść w ślady ojca nie tylko w kwestii kariery muzycznej, ale także stylizacji? Przez lata znakiem rozpoznawczym Michała Wiśniewskiego stały się przecież intensywnie kolorowe włosy. Czas pokaże.

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci. Oto jak się nazywają

Etiennette to jedna z trzech córek Michała Wiśniewskiego. Wokalista jest ojcem pięciorga dzieci z trzema różnymi kobietami. Był także pięciokrotnie żonaty. Matką Xaviera Michała i Fabienne Marty jest Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna, która jest drugą żoną piosenkarza. Kolejną wybranką okazała się Anna Świątczak - owocami tego związku są Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Z aktualną wybranką, Polą Wiśniewską, piosenkarz w 2021 roku doczekał się kolejnego syna, Falco Amadeusa.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta