GwiazdyEwa Farna w zaawansowanej ciąży pozuje w kostiumie kąpielowym. Podeszła do tego z dużą dozą humoru

Ewa Farna w zaawansowanej ciąży pozuje w kostiumie kąpielowym. Podeszła do tego z dużą dozą humoru

Ewa Farna pokazała ciążowe krągłości
Ewa Farna pokazała ciążowe krągłości
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
06.01.2022 18:46

Ewa Farna znana jest z dużego poczucia humoru. Teraz na swoim koncie na Instagramie podzieliła się zdjęciem zza kulis koncertu. Pokazała fanom stylizację, w której wystąpiła, dodając, że ze względu na ciążowe krągłości, nie mogła dopiąć spodni.

Ewa Farna od czterech lat jest żoną Martina Chobota, który jest zarazem muzykiem w jej zespole. W czerwcu 2019 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko, synek Artur. Z kolei kilka tygodni temu Farna ogłosiła tracklistę swojej nowej płyty i przy okazji poinformowała fanów, że jest w drugiej ciąży. Pomimo tego nie zrobiła sobie przerwy w karierze, a wręcz przeciwnie – cały czas koncertuje i promuje swój nowy album pt. "Umami".  

Ewa Farna nie mogła dopiąć spodni przed występem

Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, z których korzysta głównie w celach zawodowych. Jednak od czasu do czasu dzieli się zdjęciami ciążowych krągłości. Brzuszek jest już znacznej wielkości i, jak się okazuje, nie mieści się w ubrania.

Ostatnio Farna podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciem zza kulis koncertu. Pokazała na nim swoją monochromatyczną stylizację, na którą składały się pomarańczowa marynarka, spodnie oraz ciążowy kostium kąpielowy. Farna w opisie pod fotografią przyznała, że miała być elegancka, jednak trudno jest to zrobić, gdy nie można dopiąć spodni. Do całej sytuacji podeszła z dużą dawką humoru i dystansu. 

Fani uwielbiają Ewę Farnę za jej poczucie humoru

"Kiedy masz być elegancka, ale pod marynarą masz ciążowy strój kąpielowy i rozpięte gacie" – napisała Ewa Farna pod zdjęciem. Fani artystki pospieszyli z komplementami i stwierdzili, że i tak wygląda zachwycająco. Wielu z nich również bardzo rozbawił post Farnej.

"Poczucie humoru top of the top", "Uwielbiam twój dystans", "Skąd ja to znam, "ciężarówką" być!", "I tak wyglądasz zjawiskowo" – czytamy w sekcji komentarzy. 

Ewa Farna w Polsce zadebiutowała na scenie już jako 11-latka, wygrywając odcinek "Szansy na sukces" z piosenkami autorstwa Jacka Cygana. Swój pierwszy album studyjny nagrała na rynek czeski, mając zaledwie 13 lat. Trzy lata później wydała pierwszą płytę w Polsce pt. "Cicho". Od tamtej pory rozwija swoją karierę jednocześnie w Polsce i w Czechach.  

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta