Blisko ludziEwa Krawczyk o "Tańcu z Gwiazdami" z utworami Krzysztofa Krawczyka. Załamał jej się głos

Ewa Krawczyk o "Tańcu z Gwiazdami" z utworami Krzysztofa Krawczyka. Załamał jej się głos

Ewa Krawczyk nie kryła wzruszenia
Ewa Krawczyk nie kryła wzruszenia
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
14.09.2022 07:57, aktualizacja: 14.09.2022 08:32

Realizatorzy "Tańca z Gwiazdami" postanowili upamiętnić zmarłego wokalistę w wyjątkowy sposób. W ostatnim odcinku każda z par zatańczyła do jednego z utworów Krzysztofa Krawczyka. Później o ten niezwykły gest została zapytana jego żona. Czy taka forma wspomnienia męża spodobała się Ewie Krawczyk?

Kilka dni temu Krzysztof Krawczyk obchodziłby urodziny. Z tego względu "Taniec z Gwiazdami" postanowić uczcić pamięć o artyście. W ostatnim show mogliśmy zobaczyć, jak każda z par wykonuje taniec do wybranej piosenki wokalisty. Jak pomysł i jego wykonanie oceniła Ewa Krawczyk?

Ewa Krawczyk o "Tańcu z Gwiazdami"

Najpierw rozmowa reporterki z Ewą Krawczyk dotyczyła samego show. Kobieta nie ukrywała, że odcinek z utworami zmarłego artysty wyjątkowo ją poruszył. Dziennikarka spytała, czy wdowa zgodziłaby się wziąć udział w tanecznym programie. Krawczyk zaskoczyła, stwierdzając, że jeśli zostałaby stworzona edycja wyłącznie dla seniorów, podjęłaby się tego wyzwania.

W przeciwnym razie udział z młodszymi uczestnikami jest dla Krawczyk niemożliwy, gdyż zwyczajnie nie czuje się na siłach, by rywalizować.

- Odpadłabym na pierwszym odcinku. Po co mi ten wstyd? Po co ja mam się kompromitować? - przyznała.

Ewa Krawczyk nie kryła emocji. Zwraca uwagę na jedno

Po zakończeniu podcinka z Ewą Krawczyk rozmawiała reporterka portalu Świat Gwiazd. Wdowa nie kryła, że jest zachwycona minionym odcinkiem "Tańca..." - forma programu z częścią upamiętniającą Krzysztofa Krawczyka mocno ją wzruszyła. Dziennikarka pod koniec rozmowy spytała kobietę, czego jej życzyć. Nie mogła jednak przewidzieć takiej reakcji Ewy Krawczyk. Kobiecie w pewnym momencie załamał się włos. Wdowa po wokaliście stwierdziła, że najbardziej w tym momencie potrzebuje spokoju, gdyż opinia publiczna uniemożliwiła jej przeżycie żałoby w należyty sposób.

- Ludzie zafundowali mi coś okropnego - wyznała Krawczyk.

Kobieta każdego dnia odwiedza grób zmarłego męża. Dodała też, że praktycznie za każdym razem spotyka jakiegoś fana wokalisty, co jest dla niej bardzo miłe.

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl