Trwa ładowanie...

Ewa Minge najpierw uszyła maseczki dla szpitali. Teraz wspiera polski przemysł

Ewa Minge stara się pomóc w walce z koronawirusem. Projektantka szyje za darmo maseczki dla potrzebujących szpitali. Teraz postanowiła wesprzeć polską gospodarkę.

Share
Ewa Minge najpierw uszyła maseczki dla szpitali. Teraz wspiera polski przemysł
Źródło: ONS.pl
d1kgboj

Ewa Minge wraz z zespołem zaczęła szyć maseczki dla personelu medycznego. Teraz w najnowszym poście na Instagramie zachęca internautów, aby w obliczu kryzysu, który jest skutkiem pandemii koronawirusa, wspierać polskich przedsiębiorców, wybierając ich produkty.

Ewa Minge wspiera polskich przedsiębiorców

Projektantka opublikowała obszerny wpis na instagramowym koncie, w którym opisuje, co będzie robiła, by wesprzeć lokalną gospodarkę. "Nudzę już pewnie z tym kryzysem i dramatami, jakie nas czekają, ale wpadłam na taki pomysł. Każdy z nas ma swoje ulubione marki polskie. W 'sferach wyższych' nie wypada się do nich przyznawać, chyba że na Instagramie za stosowną opłatą i wtedy wiadomo, że komplement kupiony. Przepraszam, ale sama nigdy nie płaciłam, aby ktoś łaskawie nałożył mój ciuch i go oznaczył" – rozpoczyna swój wpis.

Minge zaznacza, że sama często kupuje produkty polskich marek, a teraz tym bardziej będzie je wybierać. "Z powodu świadomości, że nasze zakupy mogą pomóc polskiej gospodarce, będę to robiła jeszcze częściej. Dałam sobie słowo, że będę sprawdzać na każdym spożywczym produkcie kraj pochodzenia i wybierać krajowe jabłka zamiast pomarańczy" – oznajmia.

d1kgboj

Na koniec zaapelowała do internautów, żeby w dobie pandemii wybierali lokalne produkty. Zwróciła się również do kolegów po fachu. "Wspierajmy nasz krajowy potencjał, to nic nie kosztuje, a jak wiele może zdziałać. Zwłaszcza do moich kolegów-celebrytów kieruję ten apel" – kwituje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1kgboj

Podziel się opinią

Share
d1kgboj
d1kgboj