Blisko ludzi#GdybyNieKsiążka Sylwia Włodarczyk wybrała książkę "Niewidzialna obrona"

#GdybyNieKsiążka Sylwia Włodarczyk wybrała książkę "Niewidzialna obrona"

#GdybyNieKsiążka Sylwia Włodarczyk wybrała książkę "Niewidzialna obrona"
Źródło zdjęć: © Archiwum prywatne

08.11.2019 16:14, aktual.: 09.11.2019 20:01

#GdybyNieKsiążka to odpowiedź Wirtualnej Polski na nagrodę Nobla dla Olgi Tokarczuk. Akcja ma na celu pokazanie, co konkretna pozycja literacka zmieniła w naszym życiu. Sylwia Włodarczyk wybrała książkę "Niewidzialna obrona" – autorem jest zdobywca nagrody Pulitzera Matt Richtel.

Jaka książka miała największy wpływ na nasze życie? Która nas ukształtowała? Dzięki której dokonywaliśmy właściwych wyborów, prywatnie i zawodowo? Te pytania zadaliśmy ludziom ze świata kultury, sportu czy biznesu. Dla Sylwii Włodarczyk to "Niewidzialna obrona" autorstwa Matta Richtela.

#GdybyNieKsiążka – Sylwia Włodarczyk

Sylwia Włodarczyk jest modelką i żoną Wojciecha Włodarczyka – byłego reprezentanta Polski w siatkówce. Opowiada nam o książce, która być może zmieni jej życie:

– Dopiero zaczęłam ją czytać, ale zdecydowałam się na nią, ponieważ chcę lepiej poznać swój organizm. Zrozumieć jego mechanizmy, dlaczego reaguje w dany sposób. Chciałabym wiedzieć, jak sama mogę sobie pomóc i na co powinnam zwrócić uwagę, dbając o swoje zdrowie Ostatnio sporo czytam i oglądam dokumenty na temat zdrowia i żywienia. Czy mięso jest nam potrzebne, czy też nie? Próbuję znaleźć równowagę w tym wszystkim, żeby nie zwariować – wyznaje.

60 procent Polaków nie przeczytało w zeszłym roku ani jednej książki. Razem możemy to zmienić! Wirtualna Polska dedykuje akcję #GdybyNieKsiążka Oldze Tokarczuk, laureatce Literackiej Nagrody Nobla za 2018 r. Wierzymy, że to właśnie książki sprawiają, że stajemy się tymi, kim jesteśmy. A jaka jest najważniejsza książka w Twoim życiu? Czekamy na tytuły i zdjęcia na #dziejesię.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także