Blisko ludziGina Marie Krasley nie żyje. 30-latka walczyła o zdrowie w popularnym reality show

Gina Marie Krasley nie żyje. 30‑latka walczyła o zdrowie w popularnym reality show

Gina Marie Krasley
Gina Marie Krasley
Źródło zdjęć: © YouTube
oprac. KSA
09.08.2021 16:07

Gina Marie Krasley była bohaterką programu "Historie wielkiej wagi". Dziewczyna chciała pozbyć się otyłości, która utrudniała jej codzienne funkcjonowanie. Niestety media obiegła smutna wiadomość.

Otyłość to choroba cywilizacyjna, na którą choruje coraz więcej osób. Jak podaje Światowa Organizacja Zdrowia, otyłość dotyczy już 800 mln ludzi na świecie i może pojawić się w każdym wieku.

Dużą część osób otyłych stanowią mieszkańcy Stanów Zjednoczonych. To właśnie w tym kraju powstał program, który cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest swoistym znakiem ostrzegawczym dla niektórych.

Walka o lepsze życie

W programie "Historie wielkiej wagi" występują osoby ważące ponad 270 kilogramów i pragnące pozbyć się otyłości. Widzowie obserwują, jak uczestnicy przez długie miesiące walczą ze swoim problemem. Dodatkowo z każdego odcinka można dowiedzieć się, co sprawiło, że dana osoba, aż tak bardzo przytyła.

Jedna z bohaterek programu była Gina Marie Krasley. 30-latka miała ciężkie dzieciństwo, była molestowana przez najbliższych oraz wyśmiewana przez rówieśników. Stres i lęk zajadała.

Gina Marie Krasley, TikTok Dancer & 'My 600-lb Life' Star, Dead at 30

Gina zgłosiła się do programu, ponieważ bardzo chciała zawalczyć o lepsze życie. Kobiecie udało się zrzucić sto kilogramów. 30-latka zyskała również dużą popularność na TikToku, gdzie pokazywała, że każdy może tańczyć, bez względu na wagę.

Gina Marie Krasley miała mnóstwo planów, m.in. otworzenie szkoły tańca dla chorych dzieci. Niestety media obiegła smutna wiadomość o śmierci 30-latki. Nie podano przyczyny zgonu, ale przed śmiercią Gina sama przyznała, że cierpi z powodu osłabienia mięśni.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta