GwiazdyGra Jolasię w "Świecie według Kiepskich". Jak obecnie wygląda Anna Ilczuk?

Gra Jolasię w "Świecie według Kiepskich". Jak obecnie wygląda Anna Ilczuk?

Anna Ilczuk przede wszystkim jest aktorką teatralną.
Anna Ilczuk przede wszystkim jest aktorką teatralną.
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JKY

16.04.2021 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Ilczuk to polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Dużą popularność zyskała dzięki udziałowi w serialach "Pierwsza miłość" oraz "Świat według Kiepskich". W drugiej z wymienionych produkcji aktorka pokazuje swój komediowy kunszt. Ilczuk dzięki roli pokręconej Jolasi zyskała olbrzymią rozpoznawalność.

Aktorka ukończyła w 2003 roku warszawską AT i niedługo później dołączyła do obsady "Pierwszej miłości". Jako Emilka zyskała sympatię wielu widzów, ale dopiero rola szalonej i nieprzewidywalnej Jolasi Pupci-Kiepskiej uczyniła z niej gwiazdę "Świata według Kiepskich". Choć jej postać została stworzona wiele sezonów po rozpoczęciu emisji, Ilczuk brawurowo wkręciła się w odgrywaną rolę.

Aktorka "zmieniła" fryzurę

Swego czasu o aktorce było głośno za sprawą informacji, jaką przekazała w związku ze zwolnieniami dokonywanymi przez ówczesnego dyrektora Teatru Polskiego Cezarego Morawskiego. Ilczuk nie kryła oburzenia wobec sposobu, w jaki otrzymała wypowiedzenie dalszej współpracy. Była rozgoryczona tym, że potraktowano ją bardzo instrumentalnie po ponad 12 latach pracy na rzecz teatru.

Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie dla aktorki, bo od tamtego czasu regularnie pojawiała się na deskach teatralnych w różnych polskich miastach. Swoją karierę związała na dobre z Teatrem Powszechnym – regularnie zamieszczała zdjęcia z prób i przygotowań do kolejnych spektakli. Ze względu na pandemię, aktorka podjęła pracę nad nowym serialem „Szadź”, w którym już niedługo ją zobaczymy.

Wierni fani polsatowskiego serialu komediowego z Andrzejem Grabowskim nie wyobrażają sobie, że może zabraknąć bohaterki odgrywanej przez Annę Ilczuk. Jej postać zdecydowanie dodała powiewu świeżości, a przy okazji pozwoliła na ujrzenie serialowego Waldka Kiepskiego z bardziej romantycznej strony.

Niewątpliwie rola Jolasi w "Świecie według Kiepskich" jest nie tylko zabawna, ale wymagająca wielu metamorfoz. Twórcy serialu wymyślili, że żona Waldka w każdym odcinku pojawia się w dziwacznej fryzurze oraz jeszcze z ciekawszymi ozdobami na głowie. Jednak to zupełne przeciwieństwo Anny Ilczuk, którą można kojarzyć przede z blond włosami. Zaraz po Wielkanocy aktorka zamieściła zaskakującą fotkę – przedstawiła na niej odmienny image.

Zapozowała w rudych włosach z kokardką na czubku. Na szczęście była to tylko chwilowa zmiana, choć wybrany przez nią kolor zdecydowanie do niej pasuje. Na Instagramie można podziwiać inne wcielenia Ilczuk.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także