"Żona była przerażona". Gulczas dementuje plotki o dożywociu

"Żona była przerażona". Gulczas dementuje plotki o dożywociu

Gulczas z programu "Big Brother" został wzięty za gangstera
Gulczas z programu "Big Brother" został wzięty za gangstera
Źródło zdjęć: © AKPA
25.01.2024 13:57, aktualizacja: 25.01.2024 14:45

W czwartek media obiegła informacja o zatrzymaniu Piotra G., pseudonim "Gulczas". Dla wielu skojarzenie z uczestnikiem "Big Brothera" było jasne, jednak mimo zbieżności inicjałów i pseudonimu - chodzi o dwie inne osoby. Celebryta skomentował sprawę.

Mazowiecki Wydział Zamiejscowy Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Warszawie poinformował o aresztowaniu Piotra G. pseudonim "Gulczas", czyli jednego z uczestników napadu na konwojentów w Wólce Kosowskiej z 14 marca 2013 roku.

Ze względu na pseudonim oraz podobne inicjały, wiele osób myślało, że aresztowanym jest znany uczestnik emitowanego na TVN programu rozrywkowego "Big Brother" - Piotr "Gulczas" Gulczyński. Okazało się jednak, że to przypadkowa zbieżność, a celebryta nie ma z napadem nic wspólnego.

Gulczas z "Big Brothera" komentuje pomyłkę

Po informacji internet zalały zdjęcia uczestnika telewizyjnego show z czarnym paskiem na oczach i informacją o tym, że grozi mu dożywocie. Pomyłkę skomentował w rozmowie z rp.pl sam zainteresowany. Uczestnik reality show przyznał, że początkowo sądził, że to żart.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Myślałem, że to jakieś bzdury, żart, ale żona była przerażona. Nie uwierzyłem w to, że mogło dojść do takiego błędu, ale jak zacząłem sprawdzać internet, okazało się, że jednak mogło. Ja mam luz do życia, ale ta historia żyła swoim życiem – wśród klientów żony, dalszej rodziny, szkole. Ta łatka gangstera się do mnie przykleiła - dodał Piotr Gulczyński.

"Gulczas" zatrzymany. Komentarz prokuratury

Telefony z redakcji rozdzwoniły się też w prokuraturze, a jej rzecznik w rozmowie z rp.pl stanowczo zdementował, by chodziło o celebrytę.

- Kilka redakcji dzwoniło w tej sprawie i pytało, czy zatrzymany "Gulczas" to znana gwiazda telewizji. Oczywiście dementowałem, bo to nie ta osoba - komentował rzecznik.

Przypomnijmy, że Piotr "Gulczas" Gulczyński był uczestnikiem pierwszej, najpopularniejszej edycji reality show "Big Brother", emitowanego na antenie TVN w 2001 roku. W domu Wielkiego Brata spędził 85 dni. Po programie, wraz z innymi uczestnikami show, wystąpił m.in. w dwóch filmach: "Gulczas, a jak myślisz..." oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta