GwiazdyGwiazdy apelują, by Wielkanoc spędzić w domu. Wśród nich Kurowska i Miller

Gwiazdy apelują, by Wielkanoc spędzić w domu. Wśród nich Kurowska i Miller

Joanna Kurowska straciła przez Covid-19 bliską osobę
Joanna Kurowska straciła przez Covid-19 bliską osobę
Źródło zdjęć: © AKPA | Piętka Mieszko
oprac. KPL
03.04.2021 14:58

To już drugie święta wielkanocne, które spędzamy w pandemicznej rzeczywistości. W Polsce od kilku dni utrzymuje się bardzo wysoka liczba zakażeń, a od 27 marca obowiązują dodatkowe restrykcje. O pozostanie w domach apelują także niektóre gwiazdy.

W ostatnich dniach głośno było przede wszystkim o "znanych i lubianych", którzy mimo szalejącej pandemii zdecydowali się na zagraniczne wyjazdy. Wielu fanów było rozczarowanych postawą Katarzyny Cichopek, Małgorzaty Sochy czy Katarzyny Warnke, zamieszczających w mediach społecznościowych zdjęcia z wojaży.

Joanna Kurowska zostaje w domu

Tymczasem jest w Polsce grupa gwiazd i celebrytów, którzy wzięli sobie do serca zalecenia lekarzy i postanowili spędzić święta w domach, wyłącznie w gronie rodzinny. Należy do nich m.in. Joanna Kurowska. Aktorka w rozmowie z Plejadą zdradziła, że w święta odwiedzi ją tylko teściowa, która została zaszczepiona.

- Nie wyjeżdżam, choć miałam zaproszenie od mojej rodziny na Kaszubach. Nie wyjeżdżam, ponieważ trzeba wspomóc służbę zdrowia. Szczepienia idą tak, jak idą, bo znowu pan minister Dworczyk odwołał szczepienia. Próbowałam się zarejestrować, ale się nie udało. Okazało się, że jest za dużo chętnych na szczepienia. Ludzie boją się koronawirusa, dlatego solidarnie ze służbą zdrowia, solidarnie z osobami, które walczą z pandemią - zostaję w dom – przyznała.

Jednocześnie Kurowska wyznała, że z powodu koronawirusa odszedł jeden z członków jej rodziny. - Jestem pogłębiona w tym żalu za ludźmi, których straciłam. Żarty się skończyły, ale nie mamy wyjścia. Musimy się sami chronić – powiedziała.

"Szanuję obowiązujące restrykcje"

Poważnie do obostrzeń, mimo młodego wieku, podchodzi także Monika Miller. Wnuczka byłego premiera potwierdziła, że nigdzie nie wyjeżdża w święta.

- Szanuję wszystkie obowiązujące restrykcje i zakazy związane z COVID-19. Jeżeli każdy z nas nie weźmie za siebie odpowiedzialności, cała ciężka praca lekarzy i pielęgniarek w tym kraju pójdzie na marne. Widziałam sporo osób, którzy do tematu pandemii podchodzą lekkomyślnie, ale ich zabawa trwa, dopóki rodzic, babcia czy dziecko nie wyląduje w szpitalu, o ile znajdzie się dla niego miejsce - stwierdziła.

- Zostańmy w domach, bo tylko od nas zależy to, ile będzie trwała ta pandemia – zaapelowała w wywiadzie dla Plejady.

Wśród gwiazd, które zostają w święta w domu, są także m.in.: Krzysztof Skiba, Olga Frycz, Michał Wiśniewski czy Joanna Przetakiewicz.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także