Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 11 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 11 września. Księżyc w połączeniu z Marsem przyniesie dzisiaj kilka nieprzyjemnych niespodzianek. Możliwe są częstsze niż zwykle nieporozumienia, kłótnie, kontuzje. Uważajmy na siebie!

Horoskop dzienny 11 wrześniaHoroskop dzienny 11 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d1cmazr
d1cmazr

Baran – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Barany wejdą w nowy tydzień z przytupem. Tyle będzie do zrobienia, że w nieskończonym kieracie niemal zapomną, jak się nazywają. I bardzo im się to spodoba. Osoby urodzone w tym znaku lubią mieć dużo zajęć, aby zbyt wiele nie myśleć o tym, co będzie dalej. Świetnie sprawdzają się w ogniu zdarzeń, bo wtedy naprawdę czują, że żyją. Taki poniedziałek przypadnie im do gustu.

Byk – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Osoby urodzone w tym znaku zdecydowanie nie powinny w najbliższym czasie dyskutować z szefem. Teraz każda negatywna uwaga może doprowadzić do konfliktu. W odpowiedzi Bykowi zostanie zarzucony brak odpowiedzialności i kompetencji. Jego pozycja zawodowa jest zagrożona, dlatego nie powinien się wychylać. Lepiej znosić ewentualnie uwagi od przełożonych z nieziemskim spokojem i czekać na lepsze czasy.

Bliźnięta – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Bliźnięta czeka osłabienie formy, które może popsuć im poważne plany. Nie będą miały siły ani ochoty na działanie, poczują się słabe, zniechęcone i pozbawione energii, a z tego powodu również marudne. Jeśli chcą szybko odzyskać moc, muszą się o siebie zatroszczyć. Nieodzowna może się okazać wizyta u lekarza, który wytropi źródło problemów i poleci odpowiednią terapię.

Rak – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Wpływ Księżyca w połączeniu z Marsem okaże się niekorzystny dla Raka, który może dzisiaj być smuty i/lub nerwowy. Wiele rzeczy będzie go drażnić, z jego ust padnie też wiele nieprzyjemnych słów pod adresem osób, które mu się narażą. Z tego powodu lepiej schodzić dziś Rakom z drogi, ponieważ nie będą tak miłe i sympatyczne, jak zazwyczaj. Dla ich krewnych będzie to przykra niespodzianka.

d1cmazr

Lew – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Lew może się spodziewać dobrego dnia, w trakcie którego nikt nie będzie od niego niczego oczekiwał ani wymagał. Dlatego poniedziałek spędzi w taki sposób, jaki mu najbardziej pasuje. Pracę wykona szybko, a następnie skupi się na własnych przyjemnościach i zainteresowaniach. Od czasu do czasu taki dzień lenia jest potrzebny każdemu, aby nieco się zrelaksować i odpocząć psychicznie.

Panna – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

W życiu Panny praca zdaje się nie mieć końca. Nieważne, ile poświęca jej czasu, krwi i potu – stojących przed nim zadań zawsze jest tylko więcej, nigdy mniej. Dzieje się tak dlatego, że Panna na to pozwala. Daje się wykorzystywać, ponieważ wydaje jej się, że jest niezastąpiona. To najgorsze możliwe podejście. Jeśli osoby urodzone w znaku Panny nie zaczną troszczyć się o siebie, zapracują się na śmierć.

Waga – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Zodiakalne Wagi niechętnie rozpoczną kolejny poniedziałek, ponieważ nie czują, że dostatecznie odpoczęły w weekend. Miały do załatwienia pewne sprawy, które okazały się na tyle wyczerpujące, aby zepsuć im humor na dłużej. Waga musi wrzucić dzisiaj na luz i absolutnie się nie przemęczać. Sprawy służbowe można nadrobić innym razem, podczas bardziej sprzyjającego dnia.

Skorpion – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Skorpion powinien zainteresować się swoim zdrowiem. Odezwą się dawne urazy lub kontuzje, na które warto zwrócić uwagę. Osoby urodzone w tym znaku muszą pamiętać, że zdrowie ma się tylko jedno, i stale o nie dbać. Sygnały wysyłane przez organizm coś znaczą, dlatego nie można ich ignorować. Jeśli Skorpion zadba o siebie, będzie mógł lepiej sprostać kolejnym wyzwaniom.

d1cmazr

Strzelec – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

W poniedziałek umysł Strzelca zajmować będą zupełnie inne sprawy niż praca, dlatego skupienie przyjdzie mu z wielkim trudem. Musi bardzo uważać a pomyłki – szczególnie podczas wysyłania mejli trzeba zwrócić uwagę na adresata, taki błąd może pociągnąć ze sobą wyjątkowo przykre konsekwencje. Na szczęście już od jutra będzie lepiej, więc Strzelec nie ma się czym martwić.

Koziorożec – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Wpływ Księżyca okaże się negatywny dla Koziorożca, który może się dzisiaj czuć zmęczony i zniechęcony. Na pewno przyda mu się wsparcie ze strony bliskiej osoby, która przy okazji powinna wykazać się cierpliwością. Koziorożec może być dzisiaj marudny, trudno go będzie zadowolić. Wszystko wynika jednak z jego złego samopoczucia, a nie ze złej woli. To powinno stanowić pocieszenie.

Wodnik – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Spokojny poniedziałek czeka Wodnika, który po udanym weekendzie odnajdzie w sobie więcej energii do działania. Nie będzie się tak bardzo stresować swoimi obowiązkami, tylko podejdzie do nich z otwartą głową. Jeśli skupi się na tym, co ma do zrobienia, na pewno szybko znajdzie rozwiązanie wszystkich swoich problemów. Ważna rada na dziś: trzeba pamiętać o regularnych, zdrowych posiłkach.

d1cmazr

Ryby – horoskop dzienny, poniedziałek 11.09.2023

Ryby mogą dzisiaj doświadczyć pewnych problemów związanych z wyjściem z domu. Przeszkodzi im najprawdopodobniej Księżyc w niekorzystnym układzie z Marsem, który negatywnie wpłynie na ich pewność siebie oraz emocjonalną równowagę. To będzie trudny poniedziałek, jednak jakoś uda się go przeżyć. Po południu sytuacja powinna wrócić do normy, a Ryby zdecydowanie odetchną.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d1cmazr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cmazr