Horoskop dzienny – 16 maja. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 16 maja
Horoskop dzienny 16 maja

16.05.2023 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny 16 maja. We wtorek trzeba będzie przyłożyć się do pracy. Dzisiaj gwiazdy sprzyjają tym, którzy mają określone cele i wytrwale do nich dążą. Ty też skorzystaj z tego dobroczynnego wpływu!

Baran – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Barany w ostatnim czasie miały problemy ze skupieniem się na karierze zawodowej – rozpraszało je zbyt wiele innych spraw. Teraz wreszcie zobaczą przed sobą jasno wytyczoną ścieżkę. Zapragną zmian, czyli więcej odpowiedzialności i więcej pieniędzy. Jako znak ambitny męczą się na stanowiskach, które nie gwarantują stałego rozwoju. Jeśli obecnie na takich się znajdują, muszą poszukać szczęścia gdzie indziej.

Byk – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Osoby urodzone w znaku Byka powinny sobie nieco odpuścić. To wskazówka nie tylko na wtorek, ale cały bieżący tydzień. Nie warto się tak zaharowywać, jak mają to w zwyczaju Byki. Czasami trzeba odpocząć, zatrzymać się na moment, zastanowić nad sobą i światem. Przerwa zdecydowanie wyjdzie Bykom na zdrowie, pozwoli im też zobaczyć pewne sprawy z odpowiedniej (może tym razem właściwej?) perspektywy.

Bliźnięta – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Tego dnia osoby urodzone w znaku Bliźniąt powinny być bardzo ostrożne. Mogą być bardziej niż zwykle narażone na drobne wypadki czy urazy. Nie stanie się im nic poważnego, ale i tak lepiej na siebie uważać. Poza tym dzień spędzą pracowicie, zostaną zmuszone, aby nadgonić pewne zaległości, na co wcale nie mają ochoty. Tym razem jednak nie da się zrzucić obowiązków na kogoś innego.

Rak – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Rak spędzi dzień spokojnie, w dodatku praca przyniesie mu wyjątkowo dużo satysfakcji: może uda mu się skończyć ważny projekt, może rozwiąże jakiś problem, który go blokował, albo po prostu szybciej wykona swoje zadania. W każdym razie do domu wróci szczęśliwy i resztę dnia będzie mógł spędzić dokładnie tak, jak lubi – w otoczeniu rodziny lub bliskich osób. Przyjemne popołudnie na długo zostanie w jego pamięci

Lew – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

We wtorek Lew może obudzić się w leniwym nastroju. Poczuje się zniechęcony albo zwyczajnie zmęczony powtarzalnymi obowiązkami, jakie musi wykonywać. Nie powinien jednak poddawać się negatywnym nastrojom, bo wkrótce jego sytuacja się odmieni. Musi wytrzymać jeszcze trochę, zanim otworzą się przed nim zupełnie nowe, bardzo atrakcyjne możliwości zawodowego rozwoju.

Panna – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Osoby urodzone w znaku Panny nie powinny się dzisiaj spodziewać żadnych wzlotów ani upadków. Będą sumiennie wykonywać swoje obowiązki – najpewniej według listy zadań, którą przygotowały już na początku tygodnia. Dlatego nic ich nie zdziwi ani nie zaskoczy, nawet jeśli w firmie wydarzy się tego dnia coś pozornie niespodziewanego. Panna przeczuwała, że tak będzie, i okaże się przygotowana.

Waga – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Dzisiaj nadarzy się okazja, aby wykazać się talentem i zdolnościami. Waga długo na to czekała, jest gotowa i chętnie popisze się wszystkim, czego się ostatnio nauczyła. Wykorzysta swoją zręczność i kreatywność, aby zaimponować innym, a jednocześnie ugruntuje swoją pozycję w miejscu pracy. Wystarczy, że będzie pewna siebie i zaufa swoim talentom. Wieczorem wskazany odpoczynek i drobne przyjemności.

Skorpion – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Determinacja i wytrwałość przyniosą dzisiaj Skorpionowi sukces. Nie może się wahać ani ulegać wątpliwościom – powinien działać bez wahania i śmiało podążać za swoimi celami. Jeśli to zrobi, już wkrótce czeka go wspaniała nagroda. Siła i zdolność podejmowania trudnych decyzji będą w najbliższych dniach kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Skorpion musi odważnie brnąć do przodu i nie oglądać się wstecz.

Strzelec – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Wtorek okaże się dla Strzelca udanym dniem. Może niewiele zdziała, ale przynajmniej się nie zmęczy i wróci do domu wciąż pełen energii. Na co postanowi ją przeznaczyć? To już kwestia indywidualna. Niektórych Strzelców dopadną domowe obowiązki, inne będą mogły się beztrosko oddać własnym zainteresowaniom. Osoby urodzone w tym znaku bardzo doceniają takie leniwe, spokojne dni tygodnia.

Koziorożec – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Osoby urodzone w znaku Koziorożca skupią się na swojej pracy i obowiązkach. Będą ich miały do wykonania sporo, niektóre otrzymają w spadku po mniej zdolnych lub zwyczajnie leniwych współpracownikach. Koziorożec zdecyduje się pomóc nie z dobroci serca, ale z powodu ambicji i chęci pokazania umiejętności. Tak wpadnie we własną pułapkę i spędzi w pracy kolejne ponadwymiarowe godziny.

Wodnik – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Wtorek może się okazać trudny dla Wodników. Trzeba będzie popracować nad osiągnięciem kompromisu, na który wcale nie mają ochoty. Wiedzą, że mają rację, więc nie potrafią ustąpić – nawet przełożonemu! Mimo wszystko warto poszukać rozwiązania, które będzie satysfakcjonujące dla obu stron. Bezcenne okażą się umiejętności negocjacji, dlatego gdy będzie bardzo źle, warto zwrócić się o pomoc do zaprzyjaźnionej Wagi.

Ryby – horoskop dzienny, wtorek 16.05.2023

Ryby powinny dzisiaj pilnie słuchać swojej intuicji. Niech zaufają sobie i postępują zgodnie z tym, co mówi ich wewnętrzny głos. Pomoże im w podejmowaniu trafnych decyzji. Osoby urodzone w tym znaku często obdarzone są szóstym zmysłem albo niemal nadnaturalnymi zdolnościami przewidywania. Niestety, często same im nie ufają, a szkoda. Wyostrzona intuicja bywa niezwykle przydatna w życiu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)