Horoskop dzienny – 22 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny – 22 lipca. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 22 lipca
Horoskop dzienny 22 lipca
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
21.07.2023 15:19

Horoskop dzienny 22 lipca. Słońce w opozycji do Plutona wróży dzień pełen emocji, napięcia i walki o dominację. Wiele znaków zodiaku uratuje dzisiaj tylko spokój i zdrowy rozsądek. Trzeba będzie bardzo panować nad nerwami.

Baran – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Sobota u Barana może okazać się nadspodziewanie nerwowa. Prawdopodobnie osoby urodzone w tym znaku same będą sobie winne i to one wprowadzą taki nastrój pod swój dach – o czymś zapomną lub czegoś zaniedbają, jednak zamiast wziąć winę na siebie, wywołają awanturę. Emocje mają szansę opaść podczas długiego spaceru lub przyjemnie spędzonego letniego wieczoru.

Byk – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Byk zaplanuje na ten dzień wiele aktywności, jednak nie wszystko pójdzie po jego myśli. Na przeszkodzie może stanąć pewna osoba, która zacznie się pilnie domagać jego uwagi. Warto w tym wypadku zachować szczególną ostrożność i zastanowić się, czy jest godna zaufania i czy można jej wierzyć? Dopiero przemyślawszy sobie tę kwestię, Byk powinien zdecydować, czy chce jej wysłuchać.

Bliźnięta – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Weekend minie Bliźniętom tak szybko, że ledwo zdążą go zauważyć. W sobotę będą musiały udzielić komuś pomocy, nawet jeśli nie będą miały na to ochoty. Po południu zyskają nieco czasu dla siebie, ale relaks przewie im ważna informacja, która może napsuć im nieco krwi. Później już trudno będzie im się uspokoić. Istotne jest, aby nie szukały ukojenia w używkach. W takim nastroju tylko im zaszkodzą.

Rak – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Rak przeznaczy sobotę na spotkanie w rodzinnym gronie, dzięki temu dowie się czegoś interesującego na temat starego znajomego. Już po wymianie plotek i uprzejmości znajdzie trochę czasu dla siebie. Osoby urodzone w tym znaku powinny częściej myśleć o sobie, bo zbyt często poświęcają się dla innych. Czasami zdrowo jest się zbuntować i postawić na swoim – choćby dla zasady.

Lew – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Wolny dzień może zaskoczyć Lwa niespodziewanymi aktywnościami. Zadowolone będą szczególnie osoby w stałych związkach, które będą miały okazję spędzić cały weekend z ukochaną osobą. Od dawna o tym marzyły, ale nadmiar obowiązków krzyżował wszelkie wspólne plany. Teraz Lew wreszcie będzie mógł się cieszyć towarzystwem kogoś, na kim bardzo mu zależy.

Panna – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Spokojny weekend będzie dla Panny nagrodą za cały miniony tydzień, który jej nie rozpieszczał. Przeżyła wiele wzlotów i upadków, doświadczyła trudnych emocji – szczególnie w miejscu pracy, gdzie nie czuła się doceniona. Teraz powinna pomyśleć, jak może sobie wynagrodzić te wszystkie stresy, a następnie bez oporów wprowadzić w życie mały plan naprawczy.

Waga – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Osoby urodzone w znaku Wagi mogą poczuć wzrost napięcia pod wpływem Słońca w opozycji do Plutona. Będą miały mało cierpliwości do znajomych, którzy postanowią im się dzisiaj wyżalić. Pochłonięta własnymi problemami Waga nie ma ochoty użerać się z ludźmi narzekającymi na głupoty. Musi jednak zapanować nad sobą, szukając tak potrzebnej wewnętrznej równowagi.

Skorpion – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Słońce w opozycji do Plutona wpłynie drażniąco na Skorpiona, który i tak musiał się niedawno zmierzyć z trudnymi uczuciami. Niestety, ten układ planet zapowiada, że cały weekend będzie dla osób urodzonych w tym znaku raczej burzliwy. To ostatecznie nic złego, czasem lepiej wyrzucić z siebie negatywne emocje, niż dusić je w środku. Po podobnym wyładowaniu atmosfera na pewno się oczyści.

Strzelec – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Zodiakalne Strzelce mają już ambitne plany na ten weekend, który chcą spędzić aktywnie, a do tego w dobrym towarzystwie. Możliwe, że napotkają pewne przeszkody, jednak plany szczęśliwie uda się dopasować tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Gwiazdy ostrzegają, by nie przesadzać z alkoholem. Niby wszystko jest dla ludzi, ale w nadmiarze szkodzi, a także… niebezpiecznie rozwiązuje język.

Koziorożec – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Słońce w opozycji do Plutona wywrze negatywny wpływ na Koziorożca, który może poczuć nieodpartą chęć, aby jeszcze bardziej niż zwykle zamknąć się w sobie. Trudno będzie się z nim porozumieć, a na wszelkie krytyczne uwagi może nawet reagować agresywnie. Lepiej w tym czasie schodzić Koziorożcom z drogi, ponieważ urażone mogą stać się jeszcze bardziej nieznośne – i to na dłużej!

Wodnik – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Wodniki wciąż znajdują się w bardzo pogodnym nastroju, na który wpływa nie tylko słoneczna letnia aura, ale również pasmo osobistych sukcesów, którego od pewnego czasu doświadczają. W ten weekend muszą jednak pomyśleć o odpoczynku. Jeśli Wodniki przeforsują swoje organizmy, ich dobra passa może się skończyć o wiele szybciej i w przykrych okolicznościach.

Ryby – horoskop dzienny, sobota 22.07.2023

Słońce w opozycji do Plutona sprawi, że przedstawiciele Ryb staną się kapryśni i skłonni do narzekania. Lepiej im na to pozwolić, bo jeśli od razu wyrzucą z siebie negatywną energię, szybciej poczują się lepiej. W ten weekend Ryby powinny się oszczędzać i zadbać przede wszystkim o swój dobrostan psychiczny. Kolejny tydzień będzie ciężki, lepiej się do niego zawczasu przygotować.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!