Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 7 września. Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop dzienny 7 września. Merkury w sekstylu z Uranem pobudzi odkrywcę w każdym ze znaków zodiaku. Dzisiaj warto wyjść z domu i poszukać przygód. Nigdy nie wiadomo, co się może zdarzyć w taki niby zwyczajny czwartek.

Horoskop dzienny 7 wrześniaHoroskop dzienny 7 wrześniaŹródło: Adobe Stock
d3h3ahp
d3h3ahp

Baran – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Barany poczują dzisiaj w sobie wyraźny wzrost energii, trudno będzie im usiedzieć na miejscu. Sprawę dodatkowo pogorszy ładna pogoda, przy której ciężko wytrzymać w czterech ścianach. Barany zapragną wyjść na świeże powietrze i złapać trochę słońca, zamiast klepać w klawiaturę czy wykonywać inne nużące, powtarzalne zadania. Muszą jednak wytrzymać do fajrantu, a później – droga wolna!

Byk – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Merkury w sekstylu z Uranem zwiększy dzisiaj bystrość umysłu Byka i pozwoli mu dokończyć pewne zadanie, z którym borykał się od pewnego czasu. Dzisiaj jest ważne, aby osoby urodzone w tym znaku znalazły nieco czasu dla siebie i przyjaciół. Jeśli zbytnio izolują się od ludzi, mogą doprowadzić do sytuacji, gdy zostaną całkiem same. O sympatyczne relacje trzeba dbać nieustannie.

Bliźnięta – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Magnetyczny urok Bliźniąt ulegnie dzisiaj wyjątkowemu wzmocnieniu. Bardzo trudno będzie im się oprzeć czy czegokolwiek odmówić, co z pewnością wykorzystają. To znak na tyle wyrachowany, że chwyta każdą okazję. Bliźnięta powinny jednak uważać, żeby dzisiaj nie przesadzić z wymaganiami ani nikomu się nie narazić. Nawet jeśli nie zemści się to na nich od razu, to na pewno w bliskiej przyszłości.

Rak – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Rak może dzisiaj cieszyć się spokojnym dniem bez niespodzianek. W czwartek nie przydarzy mu się nic specjalnie ekscytującego, dlatego może skupić się na wykonywaniu swoich zadań. Jeśli przygotował jakąś listę, może postępować według niej – w ten sposób szybciej osiągnie swój cel. Po południu warto się zrelaksować, można np. wrócić z pracy spacerkiem, zamiast komunikacją.

d3h3ahp

Lew – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Merkury w sekstylu z Uranem obudzi w Lwie duszę podróżnika. Uzna, że nawet jeśli wakacje już się skończyły, to lato wciąż trwa i warto z tego skorzystać. Wiele Lwów zacznie planować kolejną podróż, aby zakończyć ten sezon z hukiem. Jeśli dobrze dobiorą sobie towarzystwo, będą się świetnie bawić. Warto jednak upewnić się, czy każdy ma tak samo pojemny budżet… Lwy lubią zaszaleć ponad miarę.

Panna – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Panna będzie dzisiaj dla kogoś głosem rozsądku. Powstrzyma go przed popełnieniem błędu albo innej głupoty, która miałaby znaczący wpływ na jego dalsze życie. Warto dzisiaj słuchać Panny, która w wielu sprawach wykaże się nadzwyczajnym instynktem. Musi tylko uważać, aby nie interesowała się sprawami innych ponad miarę. Nie każdy lubi, gdy ciekawscy węszą wokół niego w poszukiwaniu sensacji.

Waga – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Osoby urodzone w znaku Wagi będą miały dzisiaj do wykonania ważne zadanie, które pochłonie mnóstwo ich uwagi i energii. Muszą jednak uważać, aby nie myśleć o tym za dużo, lepiej posłuchać instynktu, on podpowie idealne rozwiązanie. W przypadku problemów warto poprosić o opinię kogoś zaufanego. Nie należy zwracać się z prośbą do niepewnej osoby, może doradzić źle.

Skorpion – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Skorpion przez cały tydzień był bardzo zajęty, więc nic dziwnego, że w czwartek będzie myślał wyłącznie o odpoczynku. Niestety, wszechświat i dzisiaj nie okaże się łaskawy dla przedstawicieli tego znaku. Tym razem zaatakują ich nieoczekiwanie sprawy urzędowe. Trzeba będzie pilnie uzupełnić papierologię, co przyniesie ze sobą więcej nerwów i stresu, niż będzie to realnie warte.

d3h3ahp

Strzelec – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Zodiakalne Strzelce właśnie kończą jakiś bardzo ważny projekt w swoim życiu. Może jest związany z pracą zawodową albo inną życiową rewolucją. Wiele osób urodzonych w tym znaku będzie się niedługo szykować do przeprowadzki, dlatego warto powoli zabrać się do sprzątania! Lepiej nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, gdy pojawi się więcej pilniejszych spraw do załatwienia. A tak jedno będzie z głowy.

Koziorożec – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Merkury w sekstylu z Uranem podziała na Koziorożca prowokująco. Przedstawiciele tego znaku mogą być dzisiaj nieco bardziej nerwowi. W wypadku jakichkolwiek opóźnień okażą wprost swoje niezadowolenie i zniecierpliwienie. Pewnym problemem może być też przyspieszony puls albo nieprzyjemny ucisk w sercu w chwilach zdenerwowania. Na szczęście to nic groźnego, tylko objawy psychosomatyczne lub efekty uboczne pewnych wypartych uczuć i emocji.

Wodnik – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

W czwartek Wodnik może się już czuć zmęczony kolejnym tygodniem, w trakcie którego pracuje ciężej niż zazwyczaj. Niestety, pewne zadania trzeba wykonać, a nikt za niego tego nie zrobi. Dobra wiadomość jest taka, że jeżeli teraz przyłoży się do swoich obowiązków, od połowy miesiąca będzie już lepiej i znacznie lżej. Wystarczy jakoś wytrzymać ten trudny moment, aby później cieszyć się wolnością.

d3h3ahp

Ryby – horoskop dzienny, czwartek 7.09.2023

Merkury w sekstylu z Uranem wzmocni kreatywny potencjał Ryb, które zapragną go szybko wykorzystać, zanim twórczy moment minie. Przedstawiciele tego znaku mogą bardziej niż zwykle czuć się dzisiaj oryginalne i odległe od reszty społeczeństwa. Poczują się przez to osamotnione, ale powinny walczyć z tym uczuciem. Muszą stale pamiętać, że są kochane i mają wokół siebie wielu przyjaciół.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d3h3ahp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h3ahp