Blisko ludziHoroskop dzienny na 10 sierpnia. Gwiazdy wiedzą, co cię czeka

Horoskop dzienny na 10 sierpnia. Gwiazdy wiedzą, co cię czeka

Horoskop dzienny na 10 sierpnia. Gwiazdy wiedzą, co cię czeka
Źródło zdjęć: © iStock.com
10.08.2019 05:30

Dzisiejszy dzień będzie intensywny. Lepiej się na niego przygotuj. Gwiazdy już wiedzą, na kogo czeka miłość, a na kogo małżeńskie kłótnie.

Baran – Horoskop dzienny

Lubisz skrajności, w jednej chwili gnuśniejesz i zupełnie wypadasz z obiegu, a za chwilę chcesz wszystko na już i chcesz być królem życia. Postaraj się jednak nieco wyważyć bardziej tą huśtawkę, ponieważ nie jest ona dobra ani dla Ciebie, ani dla otoczenia. W sferze zawodowej może pojawić się bardziej kusząca propozycja dla Ciebie lub jakiś wyjazd służbowy, który przyczyni się również do zmian postrzegania codziennego trudu.

Byk – Horoskop dzienny

Nie stawiaj sobie sam ograniczeń, możesz mieć okazję do pokazania się właśnie z najlepszej strony. A powstrzymać Cię przed tym może tylko Twój lęk, jakaś nieuzasadniona obawa przez powiedzeniem tego co myślisz, bądź tego co dałoby szybkie rozwiązanie jakiegoś problemu. Także weź głęboki oddech i pokaż na co Cię tak naprawdę stać. Panuj jednak nad ostrością swoich wypowiedzi. Uważaj dzisiaj na siebie, zwłaszcza za kierownicą.

Bliźnięta – Horoskop dzienny

Nie próbuj na siłę wszystkiego idealizować, ponieważ tak naprawdę nie istnieje coś takiego jak ideał. Również dotyczy to Ciebie, nie podnoś sobie poprzeczki bez potrzeby, ciągłe niezadowolenie ze swoich osiągnięć właśnie bierze się z braku akceptacji przez Ciebie tego co już osiągnąłeś. A większość jest właśnie taka jaka powinna być. Dzięki pewnej osobie uda Ci się to zrozumieć i będziesz mieć naprawdę dużo powodów do radości.

Rak – Horoskop dzienny

Niestety nie wszystko jest takim, jakim się może na pozór wydawać. Nie bierz za pewnik rzeczy, do których nie jesteś w pełni przekonany. Ponieważ będziesz miał przed sobą również inne możliwości do wyboru, dobrze, abyś sprawdził je wszystkie zanim podejmiesz decyzje, które będą miały znaczący wpływ na Twoją przyszłość. Z biegiem dnia może dopaść Cię apatia i zmęczenie, więc daj sobie chwile wytchnienia i zrób coś dla siebie.

Lew – Horoskop dzienny

Postaraj się zapomnieć o tym co znasz i stawiaj czoło nowemu, nieznanemu. Masz ogromne szanse na powodzenie, więc nie odbieraj sobie tego. Bądź bardziej otwarty we wszystkich aspektach życia. Wyrzuć ze swojej głowy negatywne myśli i blokady, daj się porwać temu wszystkiemu. Wszelkie wydarzenia przyjmuj z ciekawością i radością jak dziecko, nie uzyskasz tego trzymając się wcześniej już utartych szlaków.

Panna – Horoskop dzienny

Uda Ci się załagodzić lub całkowicie zakończyć jakiś konflikt, teraz będziesz mógł rozpocząć dzięki temu nowy etap, ale sam również będziesz musiał odrzucić w przeszłość swoje przekonania w danej dziedzinie. Dzisiaj też pewne wydarzenia mogą Cię pozytywnie zaskoczyć i dać tym samym do myślenia, że może jednak warto. Problem jaki nieco może zakłócić Twoje funkcjonowanie to bóle głowy, dotleń odpowiednio organizm.

Waga – Horoskop dzienny

Nie musisz być ciągle dla innych, daj sobie szansę na odpoczynek i rozpieszczanie siebie. Twoja ciężka praca jest doceniana, powinieneś czuć z tego powodu satysfakcję, co również powinno się przyczynić do nagrody jaką sam sobie dajesz. Wycofaj się z codzienności chociaż na chwilę i upajaj spokojem. Potrzebujesz takiej odskoczni i wyciszenia się, świat zewnętrzny nie ucierpi z tego powodu. Popracuj nad asertywnością.

Skorpion – Horoskop dzienny

W życiu rodzinnym pojawią się pewne kłopoty, jednak postaraj się trzymać nerwy na wodzy i wykaż się większą elastycznością zarówno w układaniu się z innymi, jak również w działaniu względem rozwiązania. Niestety przez większość dnia będą dokuczać Ci zmiany nastroju, co zdecydowanie nie ułatwi sprawy. Popołudnie w większej mierze spędzaj na świeżym powietrzu, już mała aktywność fizyczna poprawi Ci nastrój.

Strzelec – Horoskop dzienny

Tkwisz w czymś w rodzaju błędnego koła, ponieważ wzbraniasz się przed działaniem przez swoje obawy w kwestii zmian, a jednocześnie nie jesteś zadowolony z istniejącego stanu rzeczy. Większość tego co tkwi w Twojej głowie nie ma materialnego odbicia, więc tak naprawdę tylko sam siebie torturujesz takim postępowaniem. Podziel się tym z kimś bliskim, a wszystko może nabrać nowych barw i diabeł nie będzie taki straszny.

Koziorożec – Horoskop dzienny

Czasami nie warto kruszyć kopii, o coś co nie jest warte złamanego grosza. Wybieraj mądrze to, o co chcesz walczyć, a co należy sobie zdecydowanie odpuścić. Niepotrzebnie tylko tracąc nerwy i czas. Owszem dzisiaj będziesz musiał pokazać jak duża moc w Tobie drzemie, jednak wszystko w odpowiednich proporcjach i w odpowiednich kwestiach. Twój organizm już jest przeciążony stresem, więc zadbaj o swoją świątynie i nie narażaj na wstrząsy.

Wodnik – Horoskop dzienny

Bardzo uważnie wsłuchuj się w swój wewnętrzny głos, on podpowie Ci w którym kierunku powinieneś się zwrócić. Trochę więcej uwagi poświęć dzisiaj partnerowi i najbliższym, bardzo potrzebują Twojej obecności. W tym czasie może nastąpić w tobie pewnego rodzaju przełom, który z początku może trochę Cię przerazić, ale z czasem dojrzejesz do niego i naprawdę będziesz z niego zadowolony. Uważaj na przeziębienia i zapalenia gardła.

Ryby – Horoskop dzienny

To dobry dzień na snucie i realizowanie planów związanych z rodziną, domem i partnerem. Pomimo, że Twoje założenia mogą nieco zderzyć się z rzeczywistością, nie zrażaj się, ponieważ wystarczy to wszystko tylko odrobinę zmodyfikować i wszyscy będą zadowoleni. W koło Ciebie będzie teraz dużo pozytywnej energii i współdziałania. Aby pomóc sobie w wyciszeniu, stosuj ćwiczenia oddechowe i w miarę możliwości pozycje jogi.

Źródło artykułu:WP Kobieta