Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na 9 sierpnia. Zobacz, co mówią gwiazdy

Gwiazdy już wiedzą, co dziś się wybaczy. Niektórzy powinni wypatrywać miłości, inni kłótni z przełożonymi. Bądź przygotowany na ten intensywny dzień.

Horoskop dzienny na 9 sierpnia. Zobacz, co mówią gwiazdyŹródło: Shutterstock.com
d8a58dk
d8a58dk

Baran – horoskop codzienny

Najwyższa pora schować dumę w kieszeń i bić się w piersi. Zwłaszcza jeśli sprawa miała miejsce dawno temu, a Ty nadal chowasz urazę, przez co też nie jesteś w stanie zrealizować swojego planu. Pogódź się z tym co było, bo teraz czas na nowy początek, na podpisywanie umówi i realizowanie swoich planów. Wszystko będzie mogło się rozwijać tylko wtedy kiedy pogodzisz się z przeszłością i zamkniesz ją, bez oglądania się więcej.

Byk – horoskop codzienny

d8a58dk

Bez skrupułów potrafisz samobiczować siebie, zupełnie bez potrzeby. Zamartwiasz się rzeczami, które tak naprawdę nie mają racji bytu. Postaraj się działać na zasadzie, co cesarskie oddaj cesarzowi. Nie musisz ponosić konsekwencji za wszystko i za wszystkich, bo w większości to Cię nawet nie dotyczy. Zacznij rozgraniczać co tak naprawdę jest Twoje, a co przyjmujesz od innych i przeżywasz, jakbyś był uczestnikiem tych wydarzeń.

Bliźnięta – horoskop codzienny

W pełnij korzystaj z tego co daje Ci los i świat, masz spory problem z dostrzeżeniem walorów i pozytywów jakie dostajesz. Zbyt jesteś przytwierdzony do codziennego kieratu, żeby dostrzec to wszystko. Wyzwól w sobie twórcze myślenie, traktuj wszystko nieszablonowo, choćby nie wszystko szło zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Ponieważ dostajesz również szansę na wyrównanie siebie i możliwość poprawy tego co niedoskonałe.

Rak – horoskop codzienny

d8a58dk

Nie rób nic po łebkach, zwracaj większą uwagę na detale, ponieważ to właśnie one mogą zaważyć na Twoim sukcesie i możliwościach pójścia o krok dalej. Wszystko teraz będzie zależało od Twojego zaangażowania i włożonego wysiłku, w to co chciałabyś osiągnąć, bądź to czego tak naprawdę pragniesz. Skończ z dotychczasową rutyną, czasem lepiej wybrać to czego nie znamy, niż krążyć bez wyjścia wkoło tego samego.

Lew – horoskop codzienny

Czeka Cię dzień pełen niespodzianek, jak również tego co nieuchronne. Możesz mieć wrażenie, że wszystko dzieje się po swojemu, jakby kompletnie poza Tobą. To co z początku może Ci się wydawać złe, pod koniec dnia wyjdzie Ci na dobre i jednocześnie dostrzeżesz w tym swoją szansę na lepsze. W kwestiach zdrowotnych ukierunkuj się jakoś, ponieważ nie możesz w nieskończoność bagatelizować tego co Ci dokucza.

Panna – horoskop codzienny

d8a58dk

Masz spory problem z określaniem swoich emocji, radzeniu sobie z nimi, a już na pewno rozróżniania ich w odpowiednich momentach. Zbyt wiele czasu poświęcasz na to, co niekoniecznie jest najważniejsze, przez co umykają Ci sprawy istotne. Oderwij się nieco od ziemi i poświeć chwilę na swoje marzenia czy pragnienia. Dzięki temu sam stworzysz sobie cel działania, który doda Ci energii i przyciągnie pozytywne nastawienie.

Waga – horoskop codzienny

W kwestii swoich oczekiwań, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, ale finalnie będzie to dla Ciebie znacznie bardziej opłacalne, niż byś dostał wszystko na złotej tacy. Teraz również jest czas podliczenia przez Ciebie zysków i strat związanych z Twoją pracą. Dojdziesz do odpowiednich konkluzji i będziesz chciał zrealizować swoje postanowienia. Ważne abyś umiał wszystko odpowiednio przeanalizować i zachować umiar.

Skorpion – horoskop codzienny

d8a58dk

Czasem ciężko jest Ci odpowiednio wyważyć w sobie wszystko, tak żeby nie popadać w skrajności. Najważniejsze, żebyś umiał uświadomić sobie sam fakt braku tej równowagi, reszta zacznie przychodzić sama. Jesteś teraz w bardzo ognistym momencie, drzemie w Tobie niesamowita moc sprawcza, jednak w całym tym ogniu musisz zachować łagodność dla otoczenia i tu właśnie może nastąpić mały zgrzyt, więc postaraj się odpowiednio wyważyć.

Strzelec – horoskop codzienny

Śmiało na dzisiaj planuj wszystkie najtrudniejsze zadania, ponieważ będziesz miał do nich bardzo sprzyjające okoliczności. Dodatkowo możliwe, że staniesz się dla kogoś mentorem i pomimo że nie do końca odpowiada Ci ta rola, ponieważ będzie wymagała od Ciebie sporego zaangażowania, to finalnie będziesz zadowolony z takiego obrotu sprawy. Doprowadź wszystkie swoje sprawy do pełnej harmonii i porządku.

Koziorożec – horoskop codzienny

d8a58dk

Postaraj się z większą ostrożnością podchodzić do swoich decyzji, przewidując zawczasu dalekosiężne konsekwencje Twoich działań. Dzisiaj możesz dostać informacje dotyczące Twojej pracy, zmian, które nie do końca będą Ci odpowiadały, ale zanim cokolwiek zrobisz, zastanów się czy warto wszystko rzucać na jedną kartę, ponieważ finalnie możesz wyjść na tym wszystkim lepiej niż przypuszczasz.

Wodnik – horoskop codzienny

Zbyt mocno próbujesz się ulokować się w jakichś ramach, do których zupełnie nie pasujesz. Nie postrzegaj siebie i swoich poczynań przez pryzmat innych, ponieważ tracisz w ten sposób swoją indywidualność. Zacznij uważniej przyglądać się sobie, co pozwoli Ci na znalezienie swojego odpowiedniego miejsca, nie ważne czy będzie to dotyczyło miejsca w domu, czy zupełnie zmiany lokalizacji zamieszkania, czy pracy.

Ryby – horoskop codzienny

d8a58dk

Będziesz mieć okazję do świętowania czegoś w gronie najbliższych, przekładaj tę radość na wszystkie sfery swojego życia, ponieważ znacznie ułatwi Ci to działanie w ich zakresie. W kwestiach zawodowych będziesz chciał nieco zmienić swoją koncepcję działania, ale rób to powoli i systematycznie, inaczej narzucając sobie zbyt wiele naraz możesz w pewnym momencie się delikatnie zagubić. W zdrowiu skup się na narządach rodnych.

d8a58dk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8a58dk