Blisko ludziHoroskop dzienny na czwartek 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co cię czeka

Horoskop dzienny na czwartek 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co cię czeka

Horoskop dzienny na czwartek 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co cię czeka
Źródło zdjęć: © 123RF
28.11.2019 05:30

Horoskop dzienny na czwartek 28 listopada dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości i czy gwiazdy obdarzą cię pomyślnością.

Baran

Dzień nauki przed Wami, a więc przyswajanie nowych wiadomości, kursy czy szkolenia, to wszystko pójdzie Wam dzisiaj wyjątkowo łatwo, bo energia rozwoju dla Was, a więc chęci i zapał będą na wysokim poziomie.

Byk

Ostatnio miewasz dość trudne relacje z ludźmi, a to pewnie przez to, że zbyt siłowo bronisz swojego zdania i myślisz, że masz monopol na rację, więc dziś zmień swoją postawę, bądź wyrozumiały i łagodny.

Bliźnięta

Dla Was dziś jedna z najlepszych kart, która przyniesie szczęśliwe sytuacje, sukcesy i zwycięstwa praktycznie w każdej dziedzinie życia, oznacza też zabawę, świętowanie, sympatię otoczenia i popularność.

Rak

Nie wiadomo dlaczego, ale włączy Wam się dziś potrzeba współzawodnictwa z innymi, ale w formie niezdrowej rywalizacji, co może doprowadzić do konfliktowych sytuacji i niepotrzebnych, nerwowych incydentów.

Lew

Zwykle wiesz czego chcesz i dokąd zmierzasz, masz silny, dominujący charakter, jesteś odważny i bezpośredni, ale zbyt impulsywny, niestety nie liczysz się ze zdaniem innych-dziś ktoś zmusi Cię do uległości.

Panna

Całkiem niepotrzebnie przyjmujecie na siebie zbyt wiele obowiązków, bierzecie też za dużą odpowiedzialność za innych, przez co jesteście przytłoczone, żyjecie w ciągłym stresie i niepokoju nie tylko o siebie.

Waga

Jesteś oddana, pomocna, empatyczna i wyrozumiała, czyli idealna przyjaciółka, pod warunkiem, że ktoś jest lojalny i wierny, niestety dziś się przekonasz co znaczy manipulacja, fałsz i intrygi, to będzie bolało.

Skorpion

Postrzegany jesteś jako miłośnik wszelakich wyzwań, bo masz charyzmę, odwagę i intuicję, nie boisz się podejmowania ryzyka, jednak nie zawsze i nie wszędzie ono się opłaca, bo i Tobie może zdarzyć się porażka.

Strzelec

Nadszedł wreszcie czas oczekiwanych długo sukcesów w nauce, albo triumfów zawodowych, praca, poświęcenie i starania w końcu przyniosą namacalne efekty w postaci dobrych wyników lub satysfakcji finansowej.

Koziorożec

Stabilizacja finansowa, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcja z posiadanych zasobów, to wszystko są bardzo miłe uczucia, teraz pozostanie tylko lęk, żeby tego wszystkiego nie stracić, a więc pilnuj tego co masz.

Wodnik

Masz duży problem z okazywaniem uczuć i emocji swojemu partnerowi,choć pewnie je masz, jednak czasami trzeba coś powiedzieć lub pokazać gestami, czynami - partner na to czeka, a sam nie musi się domyślać.

Ryby

Marzysz o spokojnym, stabilnym życiu rodzinnym, o cieple domowego ogniska, ale w nie trzeba stale chuchać i dmuchać, a Ty tego ostatnio nie robisz lub przynajmniej za mało się starasz-uważaj, bo zgaśnie.