Blisko ludziHoroskop dzienny na sobotę 19 października. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop dzienny na sobotę 19 października. Sprawdź, co cię czeka

Horoskop dzienny na sobotę 19 października. Sprawdź, co cię czeka
Źródło zdjęć: © iStock.com

19.10.2019 05:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop dzienny na sobotę 19 października. Ryby powinny być bardziej uważne, a byk dać sobie więcej luzu. Sprawdź, co dla twojego znaku zodiaku przygotowały gwiazdy.

Horoskop dzienny – Baran

Dziś powinieneś wykazać się dużą pewnością siebie, wiarą we własne siły i możliwości, charyzmą, nieomylnością, gdyż tylko z taką postawą łatwiej przebrniesz przez dzisiejszy skomplikowany i trudny dzień.

Horoskop dzienny – Byk

Lubisz pomagać, udzielać się społecznie czy charytatywnie, to pięknie, pamiętaj tylko, że nie musisz się tym przechwalać, ale czyń to nadal, lecz zostaw tylko dla siebie- satysfakcja i tak gwarantowana.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś bądź po prostu sobą, nie udawaj nikogo innego, nie graj, nie stwarzaj pozorów, nie rób dobrej miny do złej gry, gdyż Twoja naturalność zostanie doceniona, a wszelkie fałsze byłyby źle odebrane.

Horoskop dzienny – Rak

To dobry dzień na wyjście ze swojej skorupy, na opuszczenie domowych pieleszy, na spotkania, kontakty, wyjazdy, integrację z otoczeniem, bo czasem także i Ty potrzebujesz oderwania się od codzienności.

Horoskop dzienny – Lew

Dzisiejszego dnia możesz śmiało epatować swoimi typowymi lwimi cechami, a więc walecznością, pewnością siebie, odwagą, dominacją,przewodnictwem w stadzie, wypuść nadmiar energii, nie żałuj sobie.

Horoskop dzienny – Panna

Twoje dzisiejsze nastawienie do świata będzie dość zachowawcze, zdystansowane i nie będzie Ci się chciało wykonywać konkretnych działań, raczej wybierzesz izolację, spokój, samotność czy medytację.

Horoskop dzienny – Waga

Jakiś niż energetyczny Cię dopadnie, niechęć do wszystkiego, zmęczenie, pesymistyczne myślenie i nastawienie sprawią, że dzisiejszy dzień będziesz wolał spędzić tylko sam ze sobą w czterech ścianach.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pozwól dziś sobie na wszelkie słabości, na dogadzanie tylko sobie, a nie innym, na zadbanie o własne ciało i psychikę, zrób coś miłego tylko dla siebie, dla własnej przyjemności, a więc zdrowy egoizm.

Horoskop dzienny – Strzelec

Będzie się działo, będzie nerwowo i chaotycznie, sinusoida emocji, wahania nastroju, adrenaliny Ci nie zabraknie-taki masz dziś scenariusz, ale przetrwasz, poradzisz sobie ze wszystkim, jak to zwykle Ty.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Jesteś przepracowany, zawalony nadmiarem obowiązków, a bierzesz na siebie jeszcze więcej, praca ponad życiem osobistym-wniosek z tego taki, że jesteś pracoholikiem, zrób sobie choć jeden wolny dzień.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zejdź na ziemię, nie bujaj w obłokach, dziś Twoja obecność będzie potrzebna w realnym świecie, ktoś bliski będzie oczekiwał od Ciebie wsparcia i pomocy, więc powinieneś stanąć na wysokości zadania.

Horoskop dzienny – Ryby

Wystrzegaj się dziś osób fałszywych, zajadłych, złośliwych, kłamców i plotkarzy, bo mimo że jesteś uważny i ostrożny, mogą Cię oszukać i wykorzystać, więc będziesz miał straty materialne lub moralne.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także