Blisko ludziHoroskop miłosny 26.08-01.09.2019 r.

Horoskop miłosny 26.08-01.09.2019 r.

Horoskop miłosny 26.08-01.09.2019 r.
Źródło zdjęć: © 123RF
26.08.2019 08:28

Najbliższy tydzień da nam wiele okazji do zakochania. Horoskop miłosny na ten czas przygotowała dla was wróżka Margaret.

BARAN

Baran w miłości stanie się nagle bardzo zaborczy i perfekcyjny. Sam zacznie dbać o Partnera, jednak nie będzie to takie bezinteresowne. Baran uzna, że Partner powinien zrobić to samo. A jak nie otrzyma tego co oczekuje, to zacznie sam robić Partnerowi wymówki, jak to on nie dba o Barana. Może powinieneś troszkę odpuścić i uspokoić się Baranie. Zacznij więcej cieszyć się życiem zamiast wiecznie walczyć i wymagać.
Single nie będą miały ochoty na randki i spotkania z przyjaciółmi. Nawet jak któryś z jego znajomych umówi go na randkę w ciemno, to Baran odmówi. Co prawda może w ten sposób zrazić do siebie przyjaciela, jednak postawi Baran na swoim za wszelką cenę. Dopiero w niedzielę jest szansa na przypadkowe spotkanie ciekawej osoby.

BYK

Byki w z wiązkach postarają się zorganizować w weekend romantyczny wyjazd tylko we dwoje. Przygotują dla Partnera romantyczne niespodzianki, tak więc szampan i truskawki nie powinny go zaskoczyć. Na dodatek po romantycznej kolacji Byk postara się o gorący wieczór. Figle, igraszki i eksperymenty w łóżku. To będzie dla Byka najlepszym relaksem. Na szczęście Partner chętnie się przyłączy i dzięki temu w związku będzie bardzo gorąco.
Wolne Byki mogą przegapić bardzo interesującą osobę z ich otoczenia. A dodatkowo przyjaciele zaczną traktować ich jak doradców od miłości. Dlatego zamiast chodzić na randki Byk zacznie wysłuchiwać różnych zwierzeń. I choć chętnie doradzi, to w weekend powie dość i sam wybierze się na imprezę by odpocząć od znajomych.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta w związkach będą bardzo zestresowane i przeczulone na własnym punkcie. Również obowiązki domowe sprawią, że będą bardzo przemęczone i przytłoczone. A ponieważ Partner zamiast im pomóc, nic nie zauważy i to nie będzie celowe działanie tylko sam będzie dość zaganiany, to w domu stanie się nerwowo. Oliwy do ognia mogą dolać członkowie rodziny, którzy zapragną zwalić na Bliźniaka jakieś własne sprawy, których nie chce się im załatwiać. Dlatego w weekend Bliźniak padnie i nie będzie miał ochoty na nic, nawet na lampkę wina z Partnerem.

Wolne Bliźnięta poczują wspólną więź ze światem. Pełnię harmonii i miłości. Zaczną dzielić się dobrą energią z osobami ze swojego otoczenia i uznają, że dobro zawsze wraca. Jednak szybciej dopadnie je miłość, bo Bliźniak wpadnie na bardzo ciekawą osobę. A co ciekawe ona też będzie wierzyć, że dobro wraca. I tak Bliźniak odczuje na własnej skórze, że co się daje z siebie to wraca z powrotem do ciebie.

RAK

Rak będzie mógł wyjaśnić wszystkie nieporozumienia jakie są w związku. Dodatkowo wyjaśnienie pewnych spraw spowoduje, że zarówno Rak jak i Partner będą w doskonałych humorach . Dlatego w związku będzie doskonała atmosfera a w weekend Rak i Partner nareszcie będą mogli spokojnie pobyć ze sobą razem. Jedynie niezapowiedziana wizyta kogoś z dalszej rodziny będzie w stanie zakłócić ten idealny czas. Ale nie martw się Raku to co naprawiłeś w związku w tym tygodniu, pozytywnie wpłynie na twoją relację w przyszłości.

Wolne Raki mogą zobaczyć, że pojawił się nowy ciekawy sąsiad w ich domu. I choć z początku mogą podejść do niego nie ufnie, to już pod koniec tygodnia Rak może mieć wrażenie, że znalazł miłość swojego życia. Jednak Raku troszkę zwolnij tempo, zanim oddasz serce lepiej poznaj tą osobę.

LEW

Lew z powodu zobowiązań towarzyskich będzie rzadkim gościem w domu. Tu spotkanie po pracy, tu impreza, tu wypad ze znajomymi …..i tak w końcu Partner Lwa powie dość. Zacznie zostawiać mu jego obowiązki domowe i przestanie go wyręczać. Przez to atmosfera w związku będzie napięta, bo Lew uzna, że powinien otrzymać wsparcie i pomoc, a Partner Lwa stwierdzi, że dłużej nie może wszystko być na jego głowie. Dlatego w weekend może być u Lwa dość nerwowo i jeżeli Lew nie wyjaśni pewnych spraw z Partnerem, to atmosfera przeniesie się na przyszły tydzień.

Wolne Lwy powinny w tym tygodniu unikać plotek. Lepiej słuchać niż mówić. Bo potem może z tych plotek wyjść niemałe zamieszanie. Za to w weekend zabawa i dobrze towarzystwo sprawią Lwu najwięcej przyjemności. A co ważniejsze wśród tych osób będzie ktoś, kto bardzo Lwa pociąga.

PANNA

Panna może mieć ból głowy spowodowany prośbami dalszej rodziny. Niektórzy widząc jej zaradność zaczną nalegać by im pomogła finansowo lub by załatwiła coś za nich. Na szczęście Partner Panny zareaguje w porę i uratuje ją z tej opresji. Na dodatek jasno i dobitnie wyjaśni rodzinie, co myśli o takim traktowaniu swojej drugiej połówki. W weekend Panna tak zorganizuje czas by móc z Partnerem nacieszyć się spokojem i ciszą. A w nocy z radością zasną w swoich ramionach.

Wolne Panny uznają, że teraz lepiej mieć sprawdzonych przyjaciół wokół siebie niż niepewnych adoratorów. Dlatego przestaną zawracać sobie głowę adoratorami a bardziej skoncentrują się na pracy i zarabianiu. Dzięki temu szef może zaproponować im szkolenie. Zgódź się Panno, bo możesz spotkać na nim ciekawą osobę. I wtedy zmienisz swoje postanowienie o unikaniu randek.

WAGA

Wagi będą bardzo namiętne i chętne do flirtowania. Nawet ich Partnerzy to odczują. Zabawne randki, przebieranki a nawet seks inny niż zawsze. Teraz Waga będzie gotowa na to wszystko i pełna pomysłów. Jej Parter chętnie przyłączy się do tego, jednak sam wkrótce zauważy, że nie za bardzo nadąża za Wagą. Przez to Waga może się samotnie wybrać na spotkanie ze znajomymi w weekend lub zacznie flirtować nawet przez Internet. Jednak jej Partner nie ma się o co martwić, bo poza flirtem Waga nie pozwoli sobie na więcej.

Wolne Wagi mogą mieć miłosne kłopoty. Bo okaże się, że ma Waga za wielu adoratorów i że w każdym jest coś co jej odpowiada. Dlatego postanowi ona spokojnie ustalić grafik z kim i na jakie wyjście się wybrać . Tylko powinna Waga dokładnie pilnować terminów, by nic nie pomieszać. Bo jak się spotka z dwoma adoratorami na raz to będzie miała nie lada dylemat.

SKORPION

Skorpion zacznie myśleć nad pożegnaniem lata. Zaproponuje Partnerowi wypad za miasto lub weekend z dala od rodziny. Tylko Skorpion i on. I choć Partner się zgodzi a na wyjazd uda się im wybrać bez dzieci i krewnych, to jednak Skorpion nie będzie z niego zadowolony. Dlaczego, bo oczekiwał od Partnera miłosnych uniesień, chwil namiętności i gorących wyznań a nie siedzenia na basenie lub nad jeziorem i picia piwa. Przez to Skorpion zrobi Partnerowi awanturę i może powiedzieć dość mocne słowa. Więc z wypoczynku nic nie wyjdzie a atmosfera na wyjeździe już się nie poprawi.

Wolne Skorpiony wyzwolą się z kompleksów i konwenansów i postanowią zaszaleć. Nawet w czasie zakupów będą flirtować i uwodzić. A ponieważ uroku i wdzięku im nie zabraknie to szybko znajdą kandydata na udana randkę. Tylko Skorpion będzie miał jeden dylemat, postawić na uczucie czy seks. I przez ten pryzmat będą dobierać osoby na spotkania.

STRZELEC
Strzelce będą miały bardzo udany tydzień w związku. To co było problemem zniknie lub po prostu dogadacie się. Na dodatek zrobisz coś dobrego dla siebie i Partnera, jakaś drobna przyjemność lub niespodzianka. W zamian Partner zaprosi Strzelca na obiad lub kolację do drogiej restauracji. Jedynie w weekend może do związku wedrzeć się nuda, ale to tylko wtedy jeżeli postanowicie nic nie robić. Jednak jak wybierzecie się na wypad na łono natury lub do jakiegoś parku rozrywki, to spędzicie wspólnie wspaniały czas.

Wolne Strzelce powinny więcej słuchać intuicji a nie dobrych rad i plotek. Nagle może okazać się, że osoba której ufasz nie koniecznie radzi Ci dobrze. A może bardziej dba o swój interes. Szczególnie jeżeli jest to przyjaciółka, która ma oko na tego samego mężczyznę. Wtedy uważaj bo możesz go stracić a ona zyskać.

KOZIOROŻEC

W związkach Koziorożców będzie ciężka atmosfera i to spowodowana przez samego Koziorożca. Bo nagle uzna on, że trzeba przepracować wiele rzeczy i zacznie dosłownie wałkować temat z Partnerem. Przez to analizowanie i zagłębianie się w problemy atmosfera w związku zamiast się poprawiać zacznie się psuć. A Partner w pewnym momencie będzie miał dość i stwierdzi, że jak Koziorożec chce się zagłębiać w problemy to niech idzie do psychologa. Przez to Koziorożec się obrazi a Partner w weekend wybierze się sam na wyjazd lub spotkanie z przyjaciółmi.

Wolne Koziorożce poczują się gotowe by stworzyć dojrzały i poważny związek. Nagle uznają, że mogą się w pełni zaangażować i nie będą zastanawiały się za mocno, czy taki związek przetrwa na dobre i na złe. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że to wszystko dzieje się w ich wyobraźni, bo zapomniały Koziorożce że do związku potrzeba dwojga.

WODNIK

Wodniki będą w doskonałych nastrojach. Dodatkowo Partner zaproponuje coś co przywróci Wodnikowi pewne wspomnienia z dawnych lat. A może nawet z początku związku. Z pewnością będziesz Wodniku doskonale się bawić a Partner będzie dla Ciebie wspaniałym oparciem i towarzyszem do zabawy. W weekend obydwoje postanowicie oderwać się od rodziny, przyjaciół i znajomych. Zostawicie telefony służbowe w domu i wybierzecie się w miejsce, gdzie będziecie sami. Nie ważne plaża, góry czy spa będzie liczyło się tylko to byście mieli czas na własne przyjemności we dwoje.

Wolne Wodniki dopiero w weekend będą miały okazję poznać kogoś ciekawego i wesołego. I choć z początku ta osoba może nie wydawać się wam taka atrakcyjna, to po paru minutach rozmowy poczujecie, że to jednak jest troszkę inaczej. Postanowicie lepiej poznać tą osobę i dać jej szansę. A będzie warto, bo ty Wodniku też zrobisz na tej osobie wspaniałe wrażenie.

RYBY

Ryby będą bardzo przejęte porządkami, domem, zakupami, a nawet pomyślą o przemeblowaniu. Uznają, że potrzebują odmiany w domu. Wraz ze zmianami i porządkami Ryby poczują też potrzebę przeprowadzenia zmian w związku. Dlatego Partner może nagle zostać zaskoczony jakimiś nowymi pomysłami Ryb, odnośnie podziału ról lub nagłą zmianą zaplanowanych już dawno wyjazdów. Na pewno będzie w związku Ryb ciekawie, bo ich pomysły dosłownie zrewolucjonizują cały dom.

Wolne Ryby stoczą pojedynek o swoją sympatię. Bo nagle okaże się, że osobą do której wzdychają, zainteresowana jest konkurencja. Wiec Ryby przeprowadzą wywiad, sprawdzą konkurencję i przystąpią do działania. A walka będzie zaciekła. Tylko Rybo nie rezygnuj w połowie, tak nigdy nic nie osiągniesz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także