Horoskop miłosny na listopad dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy w sprawach sercowych dopisze ci szczęście

Horoskop miłosny na listopad dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, czy w sprawach sercowych dopisze ci szczęście
Źródło zdjęć: © 123RF

11.11.2019 06:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop miłosny na listopad 2019. Zobacz, jaką przyszłość przepowiedziały gwiazdy wszystkim znakom zodiaku i czy w najbliższym czasie nastąpi przełom w twoich sprawach sercowych.

Horoskop miłosny - wodnik
Wodnik (20.01-18.02)
Wodnik będzie bardzo wyczulony na cudze intencje. I to pozwoli mu uchronić siebie i Partnera przed kłopotami. Osoba z rodziny lub bardzo bliski, wspólny znajomy może prosić Partnera Wodnika o pomoc. Pożyczka lub wykorzystanie znajomości. I mimo, że z początku wszystko będzie się wydawało ok to jednak Wodnik dostrzeże coś, co wszyscy przeoczą. To pomoże mu wyjaśnić Partnerowi swoje obawy i uchroni ich przed większymi kłopotami. Za to w weekend Wodnik postanowi zrobić coś interesującego i nowego. Namówi do tego też Partnera i zaszaleją razem.

Horoskop głosi, że wolne Wodniki będą miały problemy ze współlokatorami lub sąsiadami. Z pewnością nie pomoże to im w szukaniu kandydata do związku, bo zamiast chodzić na randki, będą miały głowę zajętą sporami lub wyjaśnianiem pewnych wspólnych spraw. To popsuje Wodnikom humor i zabierze kilka okazji na spotkania.

Horoskop miłosny - ryby
Ryby (19.02-20.03)
Horoskop przeczuwa, że ryby wpadną na pomysł aby poprawić zdolności językowe lub podszkolić swoje, ukryte talenty. Kurs lub szkolenie, a nawet dodatkowe studia mogą nagle zaskoczyć Partnera. A co ważniejsze reorganizacja ich wspólnych planów lub inny porządek w weekendy, może okazać się szczególnie kłopotliwy. Dlatego Partner będzie zły, że nic nie zostało wcześniej przedyskutowane z nim. Mimo konfliktu i powstałych problemów, Partner w końcu pomoże Rybom i wspólnie uda się im ustalić co i jak robić. W weekend raczej nie będą mieli czasu za dużo dla siebie, bo Ryba zacznie realizować swoje zainteresowania.

Wolne Ryby będą flirtować i dobrze się bawić. Ich wspaniałe samopoczucie i radość, może spowodować ukłucie zazdrości u jednego z ich przyjaciół. A nawet może Ryba usłyszeć kąśliwą uwagę od tej osoby. Jednak przejdzie nad tym do porządku dziennego, tym bardziej że na horyzoncie pojawi się interesujący Wodnik lub bardzo seksowny Lew.

Horoskop miłosny - baran
Baran (21.03-19.04)
Barany poczują potrzebę zwolnienia tempa w życiu. Dlatego więcej spadnie na głowę Partnera. Najchętniej będą siedziały przed telewizorem, z kubkiem grzańca i oglądały stare filmy. Partner będzie to cierpliwie znosić, ale w weekend powie dość i zmobilizuje Barana do działania. I mimo, że nie osiągnie zamierzonego celu, to jednak Baran wyrwie się na moment z domu i zrelaksuje się. Dobrze będzie jak Partner zorganizuje spotkanie w gronie przyjaciół, z którymi czują się swobodnie.

Wolne Barany nie będą pewne czy iść na randkę czy spędzić czas w gronie przyjaciół. W końcu postanowią wybrać coś pomiędzy i zaproszą swoją randkę na spotkanie ze swoim stałym gronem kumpli. A to będzie błąd, bo tam jedna osoba "niechcący" odbije Baranowi randkę.

Horoskop miłosny - byk
Byk (20.04-22.05)
Horoskop miłosny przepowiada, że byki będą skoncentrowane na swoim zdrowiu i samopoczuciu. Dodatkowo zmuszą też Partnera by dbał o siebie i uczestniczył w ich działaniach. Partner może spodziewać się mocnej diety i ćwiczeń. A Byk w zamian za to będzie dla niego bardzo wyrozumiały i miły. Działania Byka przyniosą efekty jednak Partner nie za długo wytrzyma na diecie. Po cichu może zacząć podjadać. Tylko niech robi to bardzo dyskretnie, bo jak Byk dowie się o tym, to nie tylko zrobi Partnerowi wymówki ale i obrazi się. Przez to zamiast miłych wspólnych chwil w weekend, Partner może oczekiwać cichych dni.

Wolne Byki będą pełne uroku i jak mało kiedy gotowe do działania. Osoba, którą sobie upatrzą nie będzie nawet wiedziała kiedy wpadnie w ramiona Byka. A to sprawi, że Byk poczuje się wyjątkowo i bardzo szczęśliwie. A podbój miłosny bardzo jest teraz Bykowi potrzebny.

Horoskop miesięczny - bliźnięta
Bliźnięta (23.05-21.06)
Bliźnięta będą miały wiele pomysłów jak spędzić urocze chwile z Partnerem. I choć zaplanują wszystko to cały czas coś im będzie przeszkadzać. A to dłużej zostaną w pracy, a to rodzina lub przyjaciele wpadną niespodziewanie lub wydarzą się inne nieprzewidziane rzeczy. Dlatego pod koniec tygodnia Bliźniak będzie tak zdecydowany na działanie, by jego plan się powiódł, że może przedobrzyć i popsuje wszystko sam za bardzo się starając. Pozwól sobie Bliźniaku na spontaniczność i nic nie planuj na weekend, a zobaczysz, że wszystko ułoży się samo.

Wolne Bliźnięta zaczną szaleć i imprezować do upadłego. Nawet ich przyjaciele zaniepokoją się i wyciągną Bliźniaka na poważna rozmowę, bo będzie im się wydawało, że Bliźniak cierpi. Na szczęście wszystko się wyjaśni lecz przyjaciele i tak zaczną Bliźniaka pilnować by nie przesadzał z używkami i romansami.

Horoskop miłosny - rak
Rak (22.06-22.07)
Jak podaje horoskop, rak będzie miał za dużo na głowie cudzych spraw. Przyjaciele i rodzina będą prosić go o pomoc lub żeby po prostu wysłuchał ich problemów. Dlatego w domu Raka zawsze ktoś będzie i nawet Partner zostanie w ciągnięty w to. Przez to zaczniecie więcej czasu poświęcać problemom innych niż swoim sprawom. Partner zauważy, że to powoli wysysa energię z waszego związku i zacznie przeciwdziałać. Wszystko tak zaplanuje w weekend byście byli tylko razem i robili coś, co sprawia wam przyjemność. Korzystaj z tego Raku i okaż Partnerowi również zainteresowanie. Potrzebujecie tego.

Wolne Raki wpadną w wir zakupów i zaczną wymieniać nie tylko ubrania ale również drobiazgi ze swojego mieszkania. To sprawi, że Rak nabierze nowej energii i poczuje się szczęśliwy. Dzięki temu przyciągnie uwagę osoby, która tak jak on potrzebuje odmiany i razem zaczną chodzić po sklepach i szukać czegoś nowego. To ich zbliży.

Horoskop miłosny - lew
Lew (23.07-23.08)
Miłość czy obowiązki. To będzie ciężki dylemat dla Lwa w tym tygodniu. Bo niestety nie będzie mógł poświęcić czasu na dwie sprawy na raz. To sprawi, że Lew pokaże co tak naprawdę ma dla niego większe znaczenie. Tylko powinien uważać na jedno. Jak Partner poprosi go o pomoc w ważnej dla niego sprawie, niech nie wymawiać się obowiązkami lecz stara się mu pomóc. Bo jak teraz Lew zawiedzie swojego Partnera, to skutki tego poczuje co prawda później lecz….rysa na związku zostanie.

Wolne Lwy będą miały szczęście w miłości, szczególnie na początku tygodnia. Zwykła rozmowa z nieznajomym w windzie lub w sklepie może zakończyć się randką. Lew będzie szczęśliwy i inni będą to widzieć. A co ważniejsze teraz Lew ma doskonały czas by spotkać osobę, z którą stworzy związek w przyszłości.

Horoskop miłosny - panna
Panna (24.08-22.09)
Panny będą w doskonałych humorach. Nawet Partner poczuje się jak w niebie ponieważ Panna o nic nie będzie się czepiała a nawet sama chętnie zaproponuje wspólne spędzanie wieczoru. I choć u Panny mogło być ostatnio dość spokojnie i monotonnie, to teraz w związku zaiskrzy. A co ważniejsze energia w nim odświeży się. Nie będzie tak spokojnie, a w nocy Panna pokaże Partnerowi swoje drugie, bardzo seksowne oblicze. Tak więc w związku Panny będzie gorąco, ciekawie i świeżo. W weekend rodzina nie ma liczyć na gościnę lub pomoc Panny bo wraz z Partnerem znikną im z oczu i zajmą się tylko sobą.

Wolne Panny zaczną bardzo intensywnie szukać drugiej połówki, by rodzina nic nie mówiła, że ktoś inny już ma Partnera a ona nie. I co gorsze przez to Panna zacznie zachowywać się zupełnie jak nie ona. Skutkiem tego będzie, że zacznie zrażać do siebie potencjalnych kandydatów do randek, bo jej działania będą za bardzo intensywne.

Horoskop miłosny - waga
Waga (23.09-22.10)
Waga zauważy, że osoba z jej towarzystwa bardzo źle na nią wpływa. Wręcz będzie wysysać z niej energię i radość życia. Partner też zauważy zmiany w zachowaniu Wagi i nie będzie wiedział za bardzo o co chodzi. Jednak zanim Waga upewni się kto to jest, to czeka ją kilka bardziej ciężkich psychicznie dni. Dopiero jak odsunie od siebie tą toksyczną osobę, jej humor zacznie się poprawiać. W weekend raczej Waga będzie potrzebowała naładowania akumulatorów. Zaproponuje Partnerowi weekend w zaciszu domowym lub w innym spokojnym miejscu. Dobrze jej zrobi kontakt z naturą.

Wolne Wagi poczują, że jesień jest pełna słońca i ciepła. I nie będzie chodziło o pogodę. Waga spotka bratnią duszę i choć nie będzie to osoba, z którą chciałaby stworzyć związek, to jednak uzna to za powinowactwo duchowe. Wspólne rozmowy, pomysły i zainteresowania, to sprawi, że Waga będzie szczęśliwa.

Horoskop miłosny - skorpion
Skorpion (23.10-21.11)
Skorpiony zaczną tydzień w doskonałych humorach. Idealnie będą się dogadywać z rodziną, współpracownikami a nawet z Partnerem. Nie będzie w związku niedomówień ani zgrzytów. Taka cudowna atmosfera będzie trwała aż do czwartku, bo w czwartek Skorpion zacznie się zachowywać zupełnie odwrotnie. Dlatego w weekend Partner będzie troszkę niepewny jak z nim postępować i co proponować. Na szczęście nie dojdzie do żadnych większych spięć i mimo, że atmosfera w związku nie będzie taka jak na początku tygodnia, to jednak Skorpion spędzi go razem z Partnerem. W niedzielę może dojść do intensywnego godzenia się w nocy, ale tylko jak Skorpion troszkę odpuści Partnerowi.

Horoskop miłosny głosi, że wolne Skorpiony będą chętnie zwierały nowe znajomości, szczególnie przez Internet. Chat z nowymi osobami okaże się dla nich ważniejszy niż randki w realnym świecie. Nawet Skorpion umówi się na randkę z osobą, którą widziała tylko na zdjęciu. Tylko może się on rozczarować, bo jego wyobrażenie rozminie się z rzeczywistością.

Horoskop miłosny - strzelec
Strzelec (22.11-21.12)
W tym tygodniu Partner będzie dla Strzelca wyjątkową podporą i ostatnią deska ratunku w ciężkich chwilach. Wysłucha, pocieszy i dobrze doradzi. A co ważniejsze nie skrytykuje. Dlatego Strzelec mimo dość intensywnego tygodnia i pewnego zamieszania w nim, głównie na polu zawodowym, poczuje się bezpiecznie. A to będzie dla niego najważniejsze. Pozwoli to mu odzyskać dość szybko równowagę i spokój ducha. A dobre samopoczucie wróci szybciej. W weekend Strzelec może nie mieć jak spędzić więcej czasu z Partnerem, bo rodzina lub przyjaciele pojawią się niespodziewanie. Praktycznie bez zapowiedzi. A ich pobyt może się troszkę przedłużyć.

Wolne Strzelce będą miały duże powodzenie i okazję do poznania ciekawych osób. Mimo wszystko powinny jednak Strzelce uważać na dobre rady od przyjaciół. Bo mimo, że nie będą chcieli źle, to mogą zniechęcić Cię do bliższego poznania jednej z nowo poznanych osób, a to będzie błąd. Kieruj się własna intuicją, ona Cię nie zawiedzie.

Horoskop miłosny - koziorożec
Koziorożec (22.12-19.01)
Koziorożce będą miały wiele wspaniałych pomysłów. Na poprawę wydajności w pracy, na zmianę wyglądu mieszkania lub na rozwiązanie pewnych spraw Partnera. I pewne swoich dobrych racji zaczną działać, tylko, że nie uprzedzą nikogo o swoich planach i postępowaniu. Przez to mogą spowodować niemałe zamieszanie i komplikacje. A co gorsze Partner może zupełnie inaczej odebrać jego dobre intencje i zareagować troszkę nerwowo. Przez to w weekend w związku Koziorożca mogą być bardzo ciche dni a Partner tak łatwo nie będzie chciał odpuścić.

Wolne Koziorożce będą czuły się osłabione i bardzo wycieńczone. Czy to z powodu pogody, czy z powodu przepracowania teraz nie będą miały ochoty na randki a nawet spotkania z przyjaciółmi. Jedynie ciche wieczory z książką będą dla nich atrakcyjne i bardzo potrzebne.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także