GwiazdyIda Nowakowska zareagowała na zaczepkę Wojewódzkiego? Wstawiła wymowne zdjęcie

Ida Nowakowska zareagowała na zaczepkę Wojewódzkiego? Wstawiła wymowne zdjęcie

Kuba Wojewódzki zaczepił Idę Nowakowską
Kuba Wojewódzki zaczepił Idę Nowakowską
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KBŁ
04.02.2021 15:37

"Ida Nowakowska, jedna z największych entuzjastek pracy w TVP, jest w ciąży. (…) Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza. Tam też trzeba nosić prezesa na rękach" – napisał "król TVN" o prezenterce. Odpowiedziała, chociaż nie wprost.

Komentarz Kuby Wojewódzkiego był częścią felietonu dla tygodnika "Polityka". Dziennikarz w swoim stylu regularnie obśmiewa celebrytów – nawet tych, których zna i lubi. Taką osobą (przynajmniej w 2016 r.) była właśnie Ida Nowakowska.

Kuba Wojewódzki i Ida Nowakowska

5 lat temu w swoim programie stwierdził, że jest ona "telewizyjnym objawieniem".

– Przyjemnie się na ciebie patrzy, przyjemnie się ciebie słucha. Po raz pierwszy widzę w telewizji dziewczynę, która jest uśmiechnięta, rzeczowa i kompetentna – i nie ma złych, gwiazdorskich nawyków. Naprawdę wielkie brawa dla tej dziewczyny – kadził.

Widocznie jednak zmienił już zdanie. 30-latka nie zamierza teraz wdawać się w słowne potyczki z dużo starszym "kolegą". Trudno doszukiwać się bowiem odpowiedzi na niezbyt przyjemną wycieczkę personalną. Za to wstawiła dość wymowne zdjęcie kartki z kalendarza, na której zamieszczono taki oto cytat: "Ludzie radośni są silni w miłości bliźniego".

Spodziewająca się dziecka prezenterka opublikowała jeszcze selfie podpisane zdaniem: "Spread love" ("Dziel się miłością" – ang.). Kubie zrobi się głupio?

Co do jednego na pewno się nie mylił - Ida nie jest zawistna i nie robi z siebie wielkiej gwiazdy.

Źródło artykułu:WP Kobieta