GwiazdyIzabela Małysz ciężko pracuje. Wiemy, czym zajmuje się zawodowo

Izabela Małysz ciężko pracuje. Wiemy, czym zajmuje się zawodowo

Izabela i Adam Małyszowie są małżeństwem od 1997 roku
Izabela i Adam Małyszowie są małżeństwem od 1997 roku
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
Katarzyna Pawlicka
21.03.2021 14:33

Izabela i Adam Małyszowie mogą pochwalić się imponującym stażem małżeńskim. Para pobrała się w 1997 roku i doczekała córki Karoliny. Ale pani Iza zajmuje się także życiem zawodowym. Niewiele osób wie, jak zarabia.

Największe sukcesy Adama Małysza przypadły na czas, kiedy jego córka była małą dziewczynką. Skoczek rzadko bywał w domu – ciężko trenował i jeździł na zawody, a ciężar opieki nad Karoliną i domem siłą rzeczy spadł na panią Izabelę.

Zdobywanie wykształcenia

Jednak gdy tylko warunki rodzinne stały się nieco bardziej korzystne, pani Iza postawiła na samorozwój i edukację. Skończyła studia na kierunku prawo i administracja w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

- Kiedy studiowałam, musiałam się uczyć dwa razy więcej od innych, a i tak szeptali po kątach: "Małyszowej jest łatwiej za nazwisko". Plotkowano, że mam romans z dziekanem. Ileż się nasłuchałam o kryzysach naszego małżeństwa. Ploty pojawiały się zwykle pod koniec sezonu, kiedy kończyły się tematy sportowe – opowiadała w wywiadzie udzielonym dla "Gazety Wyborczej".

Wielu fanów Adama Małysza przyjęło, że jego żona po prostu zajmuje się domem. Tymczasem pani Izabela jest aktywna zawodowo! Do niedawna zajmowała się prowadzeniem pensjonatu, jednak wszystko wskazuje na to, że interes nie przetrwał pandemii.

Pandemia pokrzyżowała plany

- Jakiś czas temu Adam Małysz i Izabela Małysz postanowili przerobić swój stary dom na miejsce noclegowe dla turystów. Niestety, dzisiaj "Apartamenty u Małyszów" widnieją jako "zamknięte na stałe". Podróżni muszą szukać więc innych miejsc do zatrzymania się w Wiśle – czytamy w "Super Expressie".

Jednocześnie tabloid potwierdza, że pensjonat nie był jedynym zajęciem pani Izabeli. 42-latka prowadzi własny sklep, a oprócz tego… opiekuje się galerią trofeów Adama Małysza.

Gdy pani Iza kończyła studia, jej mąż nie miał jeszcze matury. Ale również ambitny skoczek postanowił po zakończeniu kariery nadrobić braki w edukacji i w 2020 roku zdobył tytuł magistra na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Wiedzieliście, że pani Izabela jest tak przedsiębiorczą osobą?

Źródło artykułu:WP Kobieta