GwiazdyJaki będzie nowy odcinek przygód Jamesa Bonda?

Jaki będzie nowy odcinek przygód Jamesa Bonda?

Jaki będzie nowy odcinek przygód Jamesa Bonda?

20.01.2014 17:42, aktual.: 20.01.2014 18:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do dziś niewiele było wiadomo na temat 24. filmu o Jamesie Bondzie. Teraz scenarzysta John Logan uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu.

Do dziś niewiele było wiadomo na temat 24. filmu o Jamesie Bondzie. Teraz scenarzysta John Logan uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu. Logan, który napisał też scenariusz do ostatniej odsłony serii, "Skyfall", opowiedział o swojej pracy nad kontynuacją.
- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - oznajmił scenarzysta. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt.

- Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na filmach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera 24. odsłony przygód agenta 007 planowana jest na 2015 rok. W roli głównej wystąpi ponownie Daniel Craig, a za kamerą stanie Sam Mendes.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)