Trwa ładowanie...
Megafon.pl
daniel craig
20-01-2014 17:42

Jaki będzie nowy odcinek przygód Jamesa Bonda?

Do dziś niewiele było wiadomo na temat 24. filmu o Jamesie Bondzie. Teraz scenarzysta John Logan uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu.

Jaki będzie nowy odcinek przygód Jamesa Bonda?Źródło: AKPA
d2yen9f
d2yen9f

Do dziś niewiele było wiadomo na temat 24. filmu o Jamesie Bondzie. Teraz scenarzysta John Logan uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu. Logan, który napisał też scenariusz do ostatniej odsłony serii, "Skyfall", opowiedział o swojej pracy nad kontynuacją.
- Moim celem jest napisanie wspaniałego filmu - oznajmił scenarzysta. - Buduję go na fundamencie "Skyfall", ale równocześnie chcę, aby był to niezależny byt.

- Tematy, postaci i pomysły z poprzedniej odsłony oczywiście mogą być kontynuowane, w końcu to nieprzerwany cykl. W nowym filmie na pewno usłyszycie echa "Skyfall". Dorastałem na filmach o Bondzie, ale kocham też ich literacki pierwowzór, więc w sequelu nie zabraknie elementów zaczerpniętych zarówno z tych starszych adaptacji, jak i powieści Iana Fleminga.

Premiera 24. odsłony przygód agenta 007 planowana jest na 2015 rok. W roli głównej wystąpi ponownie Daniel Craig, a za kamerą stanie Sam Mendes.

(Megafon.pl/ma)

d2yen9f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yen9f