Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Ludzie

Jay-Z i Beyoncé wystąpią na weselu za dwa miliony

Jay Z i Beyoncé mają uświetnić swym występem uroczystość weselną. Oczywiście nie byle kogo, bo Kanye Westa i Kim Kardashian.
Share
Jay-Z i Beyoncé wystąpią na weselu za dwa miliony
Źródło: AFP
d39ftmq

Jay-Z i Beyoncé mają uświetnić swym występem uroczystość weselną. Oczywiście nie byle kogo, bo Kanye Westa i Kim Kardashian. Para muzyków ma otrzymać od nowożeńców 2 miliony dolarów za występ. Obecnie prowadzone są ostatnie negocjacje. Poza główną ceremonią, Jay Z i Beyoncé mieliby zaśpiewać również na imprezie z okazji... podpisania intercyz. Według ostatnich doniesień, ślub rapera i celebrytki ma odbyć się w podparyskim Wersalu.

Kim wydała ponoć 2 miliony na sukienkę, choć nie jest jeszcze pewna, czy ją ubierze. Około 7 milionów dolarów para miała przeznaczyć na wydatki, takie jak catering, a 650 tysięcy dolarów na próbną kolację. Całość ma zakończyć pokaz fajerwerków, który będzie kosztował 200 tysięcy dolarów.

36-letni West i 33-letnia Kardashian zaręczyli się w październiku 2013 roku. Para wychowuje córkę, North West, która urodziła się w czerwcu 2013 roku.

d39ftmq

Dorobek Westa zamyka album "Yeezus" z czerwca 2013 roku. Kim Kardashian zasłynęła za sprawą reality show "U Kardashianów".

Dyskografię Jaya Z wieńczy krążek "Magna Carta Holy Grail" z lipca 2013 roku. Ostatni, imienny longplay Beyoncé miał premierę w grudniu 2013 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Beyoncé i Jay Z jako Bonnie i Clyde*

* Kanye West i Kim Kardashian powiedzą sobie "tak" w Wersalu*

* Kim Kardashian i Kanye West biorą ślub*

d39ftmq

Podziel się opinią

Share
d39ftmq
d39ftmq