Jego mama chciała zostać miss. Pokazał, jak wygląda

Nie wszyscy znają mamę Filipa Chajzera
Nie wszyscy znają mamę Filipa Chajzera

19.07.2023 08:01, aktual.: 19.07.2023 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszyscy znają ojca Filipa Chajzera. Inaczej jest z mamą Dorotą, której dziennikarz nie pokazuje zbyt często. Teraz zrobił jednak wyjątek. Wystarczyło jedno wideo, by otrzymała mnóstwo komplementów.

Filip Chajzer często podkreśla, jak ważną rolę w jego życiu odgrywa jego matka.

— Mama jest dla mnie najważniejsza i zawsze wspiera od kiedy zdecydowałem się na walkę o moje zdrowie. Jest bardzo pomocna, to mój anioł w każdej sytuacji — mówił w rozmowie z "Faktem".

Internauci prawią komplementy mamie Filipa

Niedawno Filip postanowił podzielić się w mediach społecznościowych krótkim filmikiem z mamą, w którym wspólnie pakują walizkę dla jego synka. Jak się okazuje, jest ona nie tylko wesołą i pogodną babcią, ale też swobodnie czuje się przed kamerą.

Filip pokazał mamę
Filip pokazał mamę

Jej naturalność i pozytywna energia spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Komplementowano również jej urodę. "Tata jest super ....ale Mama jest cuuuudowna", "Pozdrowienia dla Mamy, jest ekstra", "Ale sympatyczna mama", "Mama jest super" - czytamy w komentarzach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ukochana Zygmunta Chajzera

Chajzerowie będą niedługo obchodzić wyjątkową rocznicę - 40 lat małżeństwa, czyli rubinowe gody. Ich historia miłości rozpoczęła się na antenie Polskiego Radia w 1983 roku podczas wyborów miss Lata z Radiem, kiedy to Zygmunt prowadził popularną audycję "Lato z radiem."

Przyszła pani Chajzer zgłosiła się do konkursu, bo była fanką przystojnego dziennikarza. Zygmunt błyskawicznie zwrócił na nią uwagę.

- Wiedziałem, że będzie moja. Od razu coś między nami zaiskrzyło — opowiadał dziennikarz w Super Expressie. "Ten albo żaden" - myślała wtedy Dorota.

Zygmunt Chajzer był po rozwodzie i miał córkę. Dorocie nie przeszkadzała jego przeszłość.

Ich pierwsza randka odbyła się na dyskotece w klubie Remont. Romantyczne chwile przerwała jednak nagła świadomość, że w mieszkaniu ciotki Zygmunta włączona jest pralka. Musieli szybko opuścić parkiet, by ratować mieszkanie, a w tle towarzyszyła im piosenka "Przeżyj to sam".

Mama FIlipa Chajzera, Dorota
Mama FIlipa Chajzera, Dorota

Para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu jeszcze w tym samym - 1983 roku. To był początek ich wspólnego życia. Mają dwójkę dzieci — syna Filipa i córkę Weronikę.

Dorota zrezygnowała z kariery zawodowej, aby skupić się na opiece nad dziećmi oraz prowadzeniu domu. Tymczasem Zygmunt przejął na siebie odpowiedzialność za finanse rodziny. Zawsze starał się jednak znaleźć czas dla swoich pociech i ukochanej żony.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)