Blisko ludziJennifer Aniston wrzuciła do sieci intrygujące zdjęcie. Fani spekulują, że tajemniczy mężczyzna to Brad Pitt

Jennifer Aniston wrzuciła do sieci intrygujące zdjęcie. Fani spekulują, że tajemniczy mężczyzna to Brad Pitt

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Źródło zdjęć: © Getty Images
Anna Podlaska
26.11.2020 09:14, aktualizacja: 02.03.2022 14:41

Jennifer Aniston, znana z roli Rachel Green w kultowym serialu "Przyjaciele" budzi ogromne emocje fanów, nie tylko przez swój talent aktorski, ale też prywatne życie i mężczyzn, z którymi się spotyka. Po rozwodzie z Justinem Theroux obserwatorzy gwiazdy mocno jej kibicują, aby spotkała miłość, liczą, że zejdzie się z Bradem Pittem.

Amerykańska aktorka jest Laureatką Złotego Globu, Nagrody Emmy oraz 5 nagród Teen Choice. Jennifer Aniston jest byłą żoną aktora Brada Pitta. W 2015 roku poślubiła Justina Therouxa, z którym ostatecznie się rozwiodła. Teraz czas na nową miłość?

Kim jest tajemniczy mężczyzna z Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym, na drugim planie widać mężczyznę leżącego na podłodze. Dzienniki zajmujące się życiem gwiazd spekulują, że to może być Brad Pitt. Internauci już dopatrzyli się wielu podobieństw tajemniczego mężczyzny i jej byłego męża. Nosi on spodnie cargo w kolorze khaki, takie jak lubi Brad. Ma też srebrny zegarek z czarną tarczą, a Pitt podobny zegarek reklamuje dla Breitlinga.

Jennifer Aniston zdjęciem wrzuconym na swój profil na Instagramie dała do zrozumienia, że ​​była na planie drugiego sezonu jej serialu "The Morning Show" z Reese Witherspoon. Być może scena, którą zaprezentowała w sieci aktorka, to reklama jej najnowszej produkcji, a może tylko paliwo dla kolorowej prasy, bo natychmiast ruszyły spekulacje, kim jest leżący mężczyzna na fotografii. Pojawiły się też sugestie, że Bard Pitt będzie brał udział w produkcji. Czy stworzą zatem gorący duet?

Jennifer Aniston – sekret urody

Jennifer Aniston jest po 50-tce. Aktorka wciąż zachwyca urodą i świetną sylwetką. Aktorka od pewnego czasu zajmuje stanowisko dyrektora kreatywnego firmy zajmującej się suplementami. Jakiś czas temu wyjaśniła co dokładnie je i jakie witaminy suplementuje.

Gwiazda lubi jaja, awokado i unika kofeiny, wypija jedną filiżankę kawy dziennie. Ma dokładnie zaplanowane posiłki, do tego dba o formę. Jeżeli najdzie ją ochota na posiłek spoza jadłospisu wybiera natchos z guacamole.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston© Instagram.com
Źródło artykułu:WP Kobieta