Trwa ładowanie...

Jest najstarszą modelką "Sports Illustrated". Dwudziestolatki zazdroszczą jej formy

Minęły czasy, gdy na okładach magazynów można było oglądać tylko szczupłe nastolatki. W końcu moda jest dla każdego, bez względu na rozmiar i wiek. Kathy Jacobs udowadnia, że w świetnej formie można być zawsze.

Share
Została modelką bikini w wieku 57 lat
Została modelką bikini w wieku 57 lat
dprxi57

Kathy Jacobs karierę zaczęła w latach 90. Wtedy nie udało jej się jednak podbić świat modelingu. Wierzyła jednak, że jej czas w końcu nadejdzie. I nie myliła się.

Nigdy nie jest za późno

Zwrot w jej życiu nastąpił w 2020 r., kiedy to postanowiła wziąć udział w castingu na modelkę kostiumów kąpielowych pewnej znanej, amerykańskiej marki. Gdy ją wybrano, była w szoku. Początkowo kontrakt opiewał tylko na jedną kampanię, jednak Kathy zrobiła taką furorę, że wkrótce zaproponowano jej dłuższą współpracę.

W tym momencie jest jedną z "twarzy" marki i najstarszą "modelką bikini" na świecie. Celebrytka nie ukrywa, że taki obrót spraw ją niezmiernie cieszy, choć zdumiewa. W końcu kto by się spodziewał, że jego kariera rozkręci się przed 60. Modelka przyznaje, że największą radość dają jej wiadomości od kobiet, które piszą jej, że jest dla nich wielką inspiracją - nadzieją, że życie nie kończy się po 40.

dprxi57

Sekrety świetnej formy

Kathy przyznaje, że stara się trzymać diety, jednak nie ma na jej punkcie obsesji. Dawno temu zrezygnowała z cukru. Nie je słodyczy, białego chleba, ryżu i ziemniaków. Choć przyznaje, że nie jest dietetykiem, uważa, że to recepta na płaski brzuch.

Modelka stroni od ekstremalnych treningów na siłowni, zamiast tego woli ćwiczyć w domu. Uwielbia także swoje lekcje tańca brzucha. Pozwalają one się jej oderwać od rzeczywistości oraz wzmacniają poczucie własnej wartości.

dprxi57

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Wiktoria Gąsiewska z rozrzewnieniem o początkach kariery: "Janusz Gajos traktował mnie na planie jak swoją wnuczkę"

dprxi57

Podziel się opinią

Share
dprxi57
dprxi57