Blisko ludziJestem bardzo przygnębiona, boję się!

Jestem bardzo przygnębiona, boję się!

Jestem bardzo przygnębiona, boję się!
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
20.07.2007 16:28

Witam, mam 24 lata, jestem mamą 4 letniej Zuzi, a także rozwiedziona! Pracuję 230 godz. miesięcznie, wydaje mi się, że jest ze mną coś nie tak! Ostatnio zaczęłam unikać ludzi, siedzę w domu, nie odbieram telefonów od znajomych, jestem przygnębiona i widzę, jak w oczach staję się brzydka i stara!! Jedyne,
co sprawia mi radość to dziecko. Ale wydaje mi się czasami, że oszalałam, zaczęłam się kołysać przy zasypianiu. Co się dzieje???

Witam, mam 24 lata, jestem mamą 4 letniej Zuzi, a także rozwiedziona! Pracuję 230 godz. miesięcznie, wydaje mi się, że jest ze mną coś nie tak! Ostatnio zaczęłam unikać ludzi, siedzę w domu, nie odbieram telefonów od znajomych, jestem przygnębiona i widzę, jak w oczach staję się brzydka i stara!! Jedyne, co sprawia mi radość to dziecko. Ale wydaje mi się czasami, że oszalałam, zaczęłam się kołysać przy zasypianiu. Co się dzieje???

Przypuszczam, że to poważniejszy stan przygnębienia, który może zapowiadać depresję. Zachęcam do szybkiej wizyty u psychologa bądź psychiatry. Czym szybciej tam zawędrujesz, tym większa szansa na szybsze wyleczenie. Depresja to poważna choroba, ale na szczęście leczona przestaje być dokuczliwa. Leki najnowszej generacji przynoszą dość szybką poprawę i warto z tego skorzystać. Nie czekaj, aż będzie za późno. A kiedy będzie za późno? Kiedy nie będziesz już miała ochoty na leczenie. Ufam, że skorzystasz z mojej rady, potem skorzystasz z pomocy specjalisty i za czas jakiś będziesz zdrowa, szczęśliwa i uśmiechnięta. Tego ci życzę.

Źródło artykułu:WP Kobieta