Trwa ładowanie...

Joanna Krupa i przemyślenia o koronawirusie. Podzieliła się z fanami prostą refleksją

Modelka Joanna Krupa często zabiera głos w sprawach dotyczących poważnych problemów. Nie inaczej stało się kilka dni temu, gdy Krupa zdecydowała się podzielić z fanami swoimi przemyśleniami o koronawirusie. Odkąd WHO ogłosiła pandemię wirusa z Wuhan, coraz więcej osób wpada w panikę, więc modelka wykorzystała ten fakt, aby zwrócić uwagę fanom na wiele spraw.
Share
Joanna Krupa zabrała głos w związku z pandemią koronawirusa.
Joanna Krupa zabrała głos w związku z pandemią koronawirusa.Źródło: ONS.pl
d3so102

Joanna Krupa i wpis o koronawirusie

Pod jednym ze zdjęć Joanny Krupy na Instagramie, modelka zamieściła proste zdanie-apel: "Bądźmy dla siebie dobrzy". Ten krótki, ale bardzo ważny przekaz zdaje się potrzebny w obecnej niepewnej sytuacji związanej z koronawirusem. Modelka kontynuuje:

"Panika ujawniła ciemną stronę osobowości. Brak myślenia, samolubność. W sklepach wykupiono najważniejsze artykuły. Nikt nie pomyślał, że ktoś inny też ich może potrzebować. Ludzie porzucają swoje zwierzaki w obawie przed zakażeniem koronawirusem, chociaż nie ma dowodów, by mogły go przenosić. Ludzie nie traktują tej sytuacji jako stanu wyjątkowego, tylko jak wakacje. Spotykanie się z ludźmi i imprezowanie jest nieodpowiedzialne. Myślcie! Część osób jest nosicielami koronawirusa, chociaż nie wykazuje żadnych objawów. W ten sposób wirus w szalonym tempie rozprzestrzenia się na innych ludzi. Jeżeli naprawdę nie musisz wychodzić, zostań w domu. Bądź odpowiedzialny, szanuj zdrowie innych i dbaj i swoje bezpieczeństwo".

Reakcja fanów na wpis Joanny Krupy

Mocny apel Joanny Krupy spotkał się z dużym poparciem ze strony jej fanów. Trudno się temu dziwić, w końcu modelka wspomniała o tych sytuacjach, które rzeczywiście się wydarzyły. Pandemia koronawirusa wywołała chaos i panikę wśród Polaków, którzy niemal natychmiast zaczęli robić zapasy na bliżej nieokreśloną przyszłość. Fani Joanny Krupy zgodzili się z jej wypowiedzią, ponieważ modelka zauważyła pogłębiający się zamęt i głośno powiedziała o tym, o czym wiele osób zapomina. Wielokrotnie w przeszłości wypowiadała się na podobne tematy i zawsze spotykała się z pozytywnymi reakcjami.

d3so102

Zobacz także: Niskie ceny paliw na kolejnych stacjach. Czytelnik donosi o długich kolejkach

Joanna Krupa z córeczką Ashą Leigh Nunes

Oczywiście na zdjęciu Joanny Krupy, pod którym umieściła wspomniany wcześniej wpis, pojawia się malutka Asha Leigh, czyli ukochane oczko w głowie modelki. Nie brakowało także zachwytów pod adresem małej pociechy: "Co za cudne spojrzenie Niuni", "Śliczna księżniczka", "Takie same buzie", "Najpiękniejsze dziecko na całym świecie". Jak widać, Joanna Krupa razem z córką potrafią rozmiękczyć serca wielu osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3so102

Podziel się opinią

Share
d3so102
d3so102