Blisko ludziJoanna Moro narzeka na Polaków. Chwali za to Rosjan

Joanna Moro narzeka na Polaków. Chwali za to Rosjan

Joanna Moro jest zachwycona rosyjskimi widzami
Joanna Moro jest zachwycona rosyjskimi widzami

04.04.2021 09:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Moro podzieliła się z fanami swoją refleksją dotyczącą aktorów i tego, jak traktowana jest ich praca. Jej zdaniem Polacy niewystarczająco doceniają jej zawód, co widać chociażby w porównaniu z tym, jak aktorów traktuje się w Rosji.

Joanna Moro nieźle zna zarówno aktorskie realia w Polsce, jak i w Rosji. Wcielając się w rolę Anny German, o której serial był emitowany również w Rosji, miała bowiem okazję poznać od podszewki także rynek aktorski u naszych sąsiadów. Joanna Moro nie ukrywa, że Rosjanie traktują aktorów całkiem inaczej niż my, Polacy.

Rosyjski widz a polski

- Rosyjski widz jest bardzo wdzięczny i wielbiący artystę. Zawód aktora i artysty jest tam bardzo szanowany. Wiedzą, że to nie jest sielanka. Bardziej doceniają ten zawód niż Polacy. Tam starzy artyści cały czas "żyją" w mediach, a u nas sami muszą się przypominać. My kreujemy nowe twarze, a zasługi tych "starych" się umniejsza - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.pl Moro.

Gwiazda zaznaczyła przy tym, że w Polsce jedyną stacją, która dba o "starszych" jest TVP. - Co by nie gadać, to TVP - mam wrażenie - że powraca do starych kanonów naszej kultury - stwierdziła i podkreśliła, że jeżeli chodzi o dbanie o tradycję, to trzeba przyznać Telewizji Polskiej, że się to udaje.

Czy fani Joanny Moro wezmą sobie do serca jej przemyślenia i pomyślą też czasem o aktorach, którzy już jakiś czas temu zniknęli z dużego ekranu?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (28)