GwiazdyJoanna Opozda świętowała Nowy Rok w towarzystwie mamy i męża. Pokazała wyjątkowy tort

Joanna Opozda świętowała Nowy Rok w towarzystwie mamy i męża. Pokazała wyjątkowy tort

Joanna Opozda świętowała Nowy Rok w towarzystwie mamy i męża
Joanna Opozda świętowała Nowy Rok w towarzystwie mamy i męża
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
01.01.2022 16:55

Aktorka podzieliła się za pomocą mediów społecznościowych kilkoma zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak świętowała Nowy Rok u boku mamy i męża. Joanna Opozda, która już niedługo powita na świecie swojego synka Vincenta, pokazała wyjątkowy tort stworzony na jego cześć.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski już za kilka tygodni przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak oficjalnie poinformowali, chłopiec otrzyma imię Vincent. Tegorocznego sylwestra postanowili spędzić więc spokojnie, w rodzinnym gronie. Podczas świętowania Nowego Roku towarzyszyła im m.in. mama aktorki, Małgorzata.

Joanna Opozda na zdjęciu z mamą

Joanna Opozda podzieliła się za pomocą Instagrama kilkoma zdjęciami z sylwestrowej zabawy, na których pojawiła się m.in. z mamą. Choć nie jest tajemnicą, że panie są do siebie bardzo podobne, uwagę zwraca w szczególności to, że mimo różnicy wieku, wyglądają jak siostry. Małgorzata Opozda prezentuje się naprawdę znakomicie.

Joanna Opozda na zdjęciu z mamą
Joanna Opozda na zdjęciu z mamą © Instagram | @asiaopozda

Aktorka i jej mama zapozowały do noworocznego zdjęcia jednak nie bez powodu. Pojawił się na nim wyjątkowy tort, który został stworzony na cześć małego Vincenta.

"Rok Vincenta 2022"

Wspomniany tort z napisem "Rok Vincenta 2022" uzupełnił także zdjęcie Antoniego Królikowskiego z żoną. Aktor podzielił się na nim na swoim profilu na Instagramie.

"Nasze ostatnie ciasto w tym roku" - podsumował pod postem Królikowski.

"Bardzo ładne imię! Mój synek też Vincent/Wincenty", "Antoś, Asiu niech będzie zdrowy - i Wincent i cały rok! W każdym tego słowa znaczeniu. Wszystkiego najlepszego!", "Mam Vincenta w rodzinie. Chłopak bardzo inteligentny, super imię wybraliście", "Masz Antoni szczęście, że trafiła ci się Asia" - czytamy w komentarzach pod wspólnym zdjęciem pary.

Jedna z obserwatorek Antoniego Królikowskiego na Instagramie zauważyła również: "Pani Asia jest bardzo podobna do swojej teściowej, czyli mamy pana Antka".

Zgadzacie się z jej opinią?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.